Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hálóing helyett lehet pizsamát...

Hálóing helyett lehet pizsamát be vinni a kòrházba az ott tartòzkodás idelyére?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 10:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a hálóinget. Szülésnél felvettem a kórházit, ami számomra teljesen megfelelt. Császár lett a vége, így az őrzőben is abban voltam, majd a 12 óra fekvés után zuhanyoztam és már vettem is fel a saját ruhámat. Napközben térdig érő, leggings jellegű és vékony szabadidő nadrágokat viseltem, illetve laza, elől gombos/patentos felsőket (a szoptatás miatt), éjszakára pedig pizsigatyát hasonló felsőkkel. Nálunk nem szólnak érte.
2015. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mivel nem egy beteg ember voltam, aki a betegsege miatt van korhazban, ezert reggel felkeles utan ugyanugy atoltoztem, mintha otthon lennek. Melegito nadrag es polo.

Este pizsamaban voltam.

Szulesnel persze haloingben.


Most is igy lesz nemsokara! :-)

2015. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi egy hétig voltunk bent. Másfél napig hálóingben voltam, utána kényelmes melegítőnaciban meg pólóban!
2015. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
33%
12-es nem arról van szó, hogy beteg ember e az a nő aki szült, hanem arról, hogy nyilván nem ugyanazokat csinálod a kórházban mint otthon, és elég sokat fekszel, a melegítőnaciban meg jól befullad az aminek nem kéne.
2015. aug. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!