Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok. Mikor...

13 hetes terhes vagyok. Mikor fogom érezni a babát?

Figyelt kérdés
Már nagyon várom :)

2015. aug. 18. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 hetes körül néha már éreztem gyengén. Figyelgettem, és egyre erősebben és sűrűbben csinálta, de a legkifejezettebben 17 hetes korától volt érezhető. 1 héttel később már a párom is érezte, ha rátette a kezét a hasamra. Igaz, akkor még ő össze tudta keverni a szívverésemmel. Most meg... :) holnap után töltöm a 24. hetet, olyanokat rúg, hogy csak na! :) most is... :) imádom :) most már azt is érzem, ha forog, kezével piszkálódik, vagy csak kinyomja magát.
2015. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
16 hetesen éreztem,lehet,hogy előtte is de nem voltam benne biztos,akkor volt,hogy biztos voltam na ő az :-)
2015. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában a 16. héttől lehet érezni a magzatmozgást. De én az első kislányomat már a 14. héten éreztem, olyan volt, mintha kis lepke-szárnyak verdesnének a hasamban.
2015. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ma éreztem elöször... Azt hiszem :)

15+2hkm

2015. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15 hetesen éreztem először, de csak valami pillangó verdesést, biztos nem vagyok a dolgomban, mert egy hétig minden nap éreztem hasonlót utána napokig semmit. Igazán erőteljesen 19 hetesen éreztem, és 20 hetesen már pocakon kívül is érezte a párom egy-két nagyobb rúgását. :)


22 hkm

2015. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában 16 hetet mondanak, de nekem az elsőt is, és a másodikat is csak a 21 hetesen kezdtem érezni. Mellső fali lepény mindkét terhességem.
2015. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!