Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kellett lecserélni a...

Mennyire kellett lecserélni a ruhatáratokat? Milyen kismamacuccokat vettetek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 10:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 1 évben kifogytam a ruháim egy részéből, ami most jól fog jönni, ha hízni kezdek (13+3 hétnél járok). Nem szeretnék sok fölösleges dolgot venni, mi az, ami szerintetek hasznos, vagy amit várhatóan mindenképpen le kell majd cserélni? Ti miket vettetek?
2015. aug. 19. 10:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
semennyire nem kellett lecserélni, vettem még pluszba 2 kismama nadrágot, meg 4-5 kismama felsőt és kész.
2015. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2015. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Áprilistól december végéig voltam kismama, egy kismama farmert és egy kismama farmerszoknyát vettem. Minden más az eredeti ruhám volt, igaz abból a bővebb fazonok... :)
2015. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! en ikrekkel voltam varandos, +16 kg-ot hiztam es kb a 15. hettol kezdett latszodni a hasam; onnan viszont brutalis tempoban nott. De meg igy sem kellett lecserelnem a ruhataramat. Az elozoekhez csatlakozom: 2 par kismama nadragot vettem, 1 kismama polot. A tobbi ruham olyan amugy is, h vagy elegge nyulik, vagy a fazonja olyan, h alkalmas kismamasag idejen is.

A haspantot azt nagyon ajanlom, m szuper jo!!! :)

2015. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én 3 kismama nadrágot vettem, ebből 1 3/4-es volt és 2 ruhát, ezenkívül felsőkből bővebb fazonú vagy mell alatt bővülő típust választottam, ezek nayrésze szoptatás alatt is jó volt sőt sok most is. 15 és 16 kg-t híztam, és júliusba és augusztusba szültem, tehát nagyhasam igazán mindig nyárra volt.
2015. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten kismama holmit nem vettem. Májustól nem tudtam hordani a ruháimat, persze kivéve leggingsek, abból vettem még kettőt. Szeptemberben is jók lesznek, szeptember végén pedig szülök szóval farmer nem is kell szerencsére. Hosszabb felsőket én alapból szeretem, van egy csomó, a nagy részét tudom hordani. Nem is vettem.

Egyrészes ruhát vettem egyet, meg két gumis derekú rövidnadrágot, azok jók. Így kb ennyi.

2015. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszek a kismama cuccokat venni, ugyanis a szük nacik màr most kényelmetlenek. A felsőim meg rövidek. Első babàt megúsztam ezek nélkül, nyàron voltam pocakos, elég volt a cicanaci vagy egy nyàri ruha. Most télen leszek kerek.
2015. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel estem teherbe, így még javában hideg/hűvös volt, amikor növésnek indult a hasam és kezdtek szorítani a nadrágok. Munkába mégse mehettem melegítőben, így vettem 2 farmert, 1 elegánsabb nadrágot, 1 farmer szoknyát, 1-2 vastagabb terhes harisnyát, illetve 7-8 felsőt. Néhány blúzomat és felsőmet terhesen is tudtam hordani egy darabig, de aztán se a hasam, se a mellem nem fért el bennük. Viszont a terhes ruhák közül is van 1-2, amit a mai napig fel tudok venni.
2015. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2 kismamanadrágot:egy farmer, egy lenge anyagú. Az utóbbit utána is tudom majd hordani, ugyanis nem a tipikus plusz anyagos a hasnál, hanem a has alatt jön a derékrésze, hátul meg NEM csípõ fazon. Imádom. Amúgy én ezen felül vettem sok ruhát még, de csak mert alapból sok ruhám szétment már és nem pótoltam õket. Ez azt jelenti h vettem pár tunikát, leggingset, könnyū nyári ruhát, amit utána is tudok hordani. Illetve mivel téli baba lesz, veszek majd egy poncsót, kabáttal alapból bajban vagyok ha venni kell, mert magas vagyok és nagyok a melleim. Szóval vagy nem jön rám, vagy nem tudom összehúzni mellben, vagy ha igen, akkor látszik h nagy rám a kabát. Ja és vettem szoptatós melltartót. Igazából ezt is azért mert ebben találtam méretet...(95 G). Szóval összegezve: 2 naci, pár melltartartó és lesz egy poncsó, amit a terhesség miatt veszek.
2015. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!