Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, milyen időközönként...

Lányok, milyen időközönként cserélitek a ruhatáratokat? (bővebben)

Figyelt kérdés
Akik negyed-/félévente szinte az egészet lecserélik, mit csinálnak a régi darabokkal? Melyek azok az alapdarabok, amiket megtartotok? Kb mennyi ideig használtok egy farmert/cipőt?
2011. jún. 26. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég változó,van olyan farmerom amit 4 évig hordtam,most kiszedtem már a szekrényből :D valamit pár hónap után kiselejtezek.Cipők közül amiket nem sokat használok azokkal megint több évig elvagyok,amit hordok hétköznapokon az cserélődik,pl. most eddig nyárra vettem 3 szandált meg papucsot.

Amiket már nem hordok odaadom anyának,vagy ha neki sem kell elajándékozzuk.

2011. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 flora08 ***** válasza:
93%
Változó, amelyik ruhadarabomat már nem hordom vagy kicsi rám, azt elajándékozom. Amire éppen szükségem van azt megveszem. Pl. ha már nagyon elnyűttek a farmerjaim, akkor veszek egyet kettőt, évente egyszer. Nyárra mindig be szoktam újítani pár pólót, esetleg ruhát. A cipőket is addig hordom, amíg bírják. A sportcipőmet már két éve hordom, inkább a nyári papucsokkal/szandálokkal van a baj, mert egy nyár alatt elhasználódnak. A téli kabátomat pl. már 5 éve hordom:)
2011. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

van pl. egy toppom amit már kb. 8 éve hordok, most néz ki úgy, hogy már illene helyette egy másikat venni. Van még sok toppom ezen kívül is, de szeretnék most venni egy ehhez hasonlót, mert ez már csúnya, kopott, elhasznált, kinyúlt...stb.

Évekig képes vagyok felvenni egy olyan cuccot, ami nagyon tetszik, ragaszkodom hozzá. Nem kifejezetten az érdekel, hogy mi a divat, hanem hogy mi az én stílusom és olyan cuccokat veszek. Minden nyáron újítani is szoktam, ez kihagyhatatlan, olyankor egy nagyobb bevásárlást csinálok a Westendben, bár nem vagyok pesti jelenleg.

Most is fogok menni pár héten belül, mert már nagyon rámfér.


27/N

2011. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

14:56-os vagyok

Egyébként ha sok pénzem lenne akkor minden héten vennék új ruhákat, de sajnos nincs elég pénzem, így csak ritkán vásárolhatok.

2011. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
39%
Én általában minden hétvégén veszek valami új darabor ( van, hogy csak kiegészítőt, esetleg sálat) és így folyamatosan cserélődik. Ami kimegy a divatból kiteszem a szekrényből. Persze van 1-2 ruhám, amitől sose fogok megválni.:)
2011. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én kb 1-2 havonta veszek új pólókat (kb 3-6 db-ot) és szezontól függően is mindig veszek újakat.meg persze ha mondjuk megyünk moziba v vmi és bemegyünk körülnézni a boltokban és vmi nagyon megtetszik azért pár nap mulva visszamegyek és megveszek ... hát.. irigylem azokat akiknek annyi pénzük van hogy minden hétvégén tudnak valami ujat venni...:/...


cipőt akkor veszek ujat ha már nagyon csúnya a régi.ált fél évente

2011. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem még nem állt be, mert tavalyi nyáron fölsőt talán 2-őt vettem, a többit mind ajándékba kaptam. Idén már jobban megválogatom mit veszek fel.

Amik megmaradtak tavalyról, végig próbáltam, és ami nem tetszett beleraktuk egy nagy szatyorba, és aki jár ide néha dolgozni a kertbe férfi, annak odaadtuk, mert van egy nálam kicsit fiatalabb lánya. Biztos örült neki. :)


14L

2011. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!