Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vegyek: kifejezetten...

Mit vegyek: kifejezetten pocaktartós harisnya, trikó, öv vagy pánt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy van hastartós harisnya, trikó, külön öv meg pánt. A kifejezetten pocaktartós harisnya vagy a trikó helyettesíti az övet vagy pántot? A hastartós bugyi kizárva, azt naponta többször le-fel venni, nem működik nekem.


Leginkább a harisnya érdekel, ha valaki össze tudja hasonlítani.


2015. aug. 19. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egész pontosan miért is kell bármelyik? CSak azért kérdezem, mert két babám is van, de egyikkel sem használtam ilyesmiket.
2015. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 gyerekem van és nem volt szükségem ilyesmire.

Miért akarod előre megvenni?

2015. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

megnéztem most neten és nem értem ezt a gyökér új "divatot", hogy terhes nők pántokkal fogatják fel a hasukat! egyrészt szerintem nagyon nem egészséges, elszorítasz vele ereket ami nem épp jó egy terhes nőnek, másrészt mi a fenéért kell tartatni a pocakot? leesik? érdekes, évezredekig nem volt ilyen gond :D

szerintem ez csak pénzlehúzás...

2015. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem előre, 7. terhességgel félidős vagyok1, eddig én se használtam. Nem szeretnék kínlódni, mint máskor, hogy egész nap fognám a hasam, hogy tartsa valami. Amúgy a többi baba nyári volt, így nem gondolkodtam rajta, hogy beizzasszam magam.


Tapasztalatot várok, nem lebeszélést.


Amúgy tornázok mellette, kismama-pilates és sokat segít, de az egész napi álláshoz kevés, meg amikor a várost kell járni.

2015. aug. 19. 12:07
 5/12 A kérdező kommentje:
Mégegy: el szeretném kerülni, amit a környezetemben élő többgyerekes anyukák mondanak, hogy megbánták, hogy nem foglalkoztak jobban vele, mert 50 éves korukra mindenük meg van süllyedve, és sok kellemetlenséget okoz.
2015. aug. 19. 12:10
 6/12 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek volt szüksége ilyesmire, ő ezekre a nagy, erős szövésű bugyikra esküdött, hogy a legkényelmesebb. [link]


Azt mondtad, ez kizárva, tudom, de ő is próbált minden félét, és azt mondta, hogy ez tartott a legjobban, ezért gondoltam, mondom.


A megereszkedés ellen a legjobb amúgy az intim torna, már ami a lenti részek megsüllyedését illeti.

2015. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Intim tornát is csinálom. Az elmondásuk alapján a kinyúlt méh miatt előre estek és megsüllyedtek a belső szervek. Szerinted segít ezen az intim torna?
2015. aug. 19. 12:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Sokan ajánlják a pocak kendővel felkötését, nem tudom, hogy mennyire jó.


Nem elírás, tényleg 7. baba? Minden elismerésem :)

2015. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem elírás, köszi! Nem vetetünk el egyet sem, és nem védekezünk, ahogy akarnak, jönnek. Mi meg várjuk őket! :)
2015. aug. 19. 12:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, a kérdésedre nem tudom a választ, csak gratulálni szeretnék, hogy ennyi türelmed és energiád van. Nekem 2 gyerkőcöm van, de ez a max kapacitásom. :) Pedig olyan jó lenne még babázni, de tudom, h nem nekem való. :( Persze, ha véletlen jönne, akkor maradna, elvetetni nem tudnám.
2015. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!