Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitség! 35 hetes km vagyok,...

Segitség! 35 hetes km vagyok, ma reggel egy kis véres váladék jött a hüvelyemből, mi lehet az?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 04:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a nyákdugód ment el?
2010. márc. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nyákdugó volt ilyen annó.Menj el a nődokihoz még ma!
2010. márc. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy picit hamarabb akar jönni a baba
2010. márc. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azonnal kórház! Nem kell megijedni, nem biztos hogy baj van, lehet szülni fogsz.Barátnőmnek szintén a 35. héten volt ilyen pénteken, befektette a doki, és hétfőn megszületett a baba!
2010. márc. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a nyákdugó. Nekem ugyanígy ment el elsőre csak egy kis rózsaszínes váladék aztán véres és barnás (ez 2-3 napig tartott) és utánna egyben a nyákdugó:) Ami tényleg olyan mint egy pezsgős üvegnek a dugója de azzal nem mindenki találkozik egyben. Azt jelzi hogy nyílik a méhszáj. Nekem 36 hetesen ment el és holnap töltöm a 40et. Lehet még te is elrohangálsz egy jó darabig vele. :) DE!!! Lehet hogy kibújik a csöppséged hamarabb. Én például végig jóslóztam és mióta elment egy darab görcsöm nem volt sajnos:) Nem adja jelét a fiam hogy ki akarna bújni. Pihenjél ilyenkor már nem nagyon "szabad" ugrálni. Én már pl jó ideje úgy főzök hogy 2-3 napra előre és tele van a hűtő mirelit kajával hogyha megyünk szülni akkor apának legyen kajája... Ha a vérzés erősödik akkor kórház, de engem kétszer is haza küldtek. Ha annyi vér jön mintha meglenne egy közepesebb napon akkor be kell menni. Ha 2-3 tisztasági betét bírja akkor nincs gond, nekem ezt mondták.

2010. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is a nyákdugó volt.szólnod kéne a dokinak,mert ez akár távozhat hetekkel a szülés előtt is,de a szülés napján is.
2010. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sziasztok.

nálam is ugyanez volt a helyzet, én is 35 hetes vagyok.

Tartott két-három napig is, nagyon kevés, rózsaszínes--vérezgetés,aztán elmúlt egy pillanat alatt.

csak Klion D-100 hüvelytablettát használok kisebb gyulladás miatt s nem tudtam, hogy annak esetleg köze lehet -e a vérezgetéshez.

2010. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még aznap elmentem Dokihoz és be is kellett feküdnöm a kórházba,a szülészetre.Megindították a szülést és még aznap este megszületett a gyönyörű kisfiam. 38 hetesnek felel meg,a Doki azt mondta hogy nem koraszülött,2970 g és 50 cm-rel született.
2010. márc. 21. 15:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2010. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!