Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Ma reggel a kapum...

Segítség! Ma reggel a kapum előtt találtam egy dobozban 6 darab kismacskát! Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Most behoztam a lakásba őket,de nekünk már van nagymacskánk,aki biztos bántani fogja őket... Azonnali segitség kellene. Olvastam hasonló kérdést itt,de az állatmenhelyek nem hiszem,hogy befogadják őket.

Kb.7-8 hetesek lehetnek.


2010. szept. 8. 08:56
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Előszöris mindenféleképpen adj nekik valamit enni biztos nagyon éhesek, ha a nagycicátok nem agressziv akkor nem hiszem hogy bántalmazni fogja őket , maradhatnak a dobozban is vagy kitheted őket egy kosárba aminek az alját törölközövel béleld. Menhelyre ne add szerintem nekem nem lenne szivem, én ragasztgatnék ki papirokat h kiscicák elvihetők, esetleg fényképpel, vagy ha van ismerosod ajándékozz neki. miis igy csináltuk hogy imserősnek ajándékoztuk..nemis tudott rola h lesz macskája nemis szeretett vna de mikor kezébe nyomtuk már nagyon örült:D szomszédnak is lehet adni. csak türelem:)
2010. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elajándékozni valakinek nem tudod? Nincs olyan ismerősöd? (szomszédok, azok ismerősei), Kérdezősködj!

Hol laksz? Ha tőlem nem messze akkor kérdezősködhetnék, de nem ígérek semmit.

2010. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Persze,hogy megetettem őket,nincsenek elkeseredve,vidám,szelíd,életrevaló cicák. A nagy cicám kintről les befelé,nem merem őket összeengedni,tudom,hogy bántaná öket. Nagyon sűrgős őket elhelyezni,szétszedik a lakásomat,mindenhova felmásznak. Bp-en,a XXII. ker.lakom,mellettünk van egy állateledeles,nem tud ő sem segíteni,tele van kismacskás hírdetéssel... Komolyan mondom,nem tudom mit csináljak. Az állatmenhelyeket hívom,egyik sem veszi fel a telefont,biztos még korán van.

Mit csináljak,mindjárt sírok...

2010. szept. 8. 09:14
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Segíteni sajnos nem tudok, de nyugodj meg. Próbáld meg őket elkeríteni valahogy, hogy ne tudják szétszedni a lakást.

Az interneten keresgélj menhelyeket, cicás fórumokat, hátha valaki befogadná őket.

Enni, inni azért adj nekik.

Sok sikert!

2010. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
2010. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
Nincs egy nagyobb dobozod ahonna nem tudnak kimászni? anya tenyészot és mikor kiskutyák vannak és mlg nem szobatiszték stb akkor eleinte egy nagy nagy kartondobozba rakjuk őket ahonnan nem tudnak kimászni de van elég helyük és mindig a lakás olyan részére rakjuk ahol látájk hogy ott vagyunk igy vidámak.
2010. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
63%
Írd meg lécci hogy hol laksz.
2010. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Írta, hogy Bp 22. kerület.
2010. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Sírás helyett kezd el hirdetni őket állatorvosi rendelőkben (lehet neten is) és a neten egyéb helyetn, expressz.hu oldalon stb.


Nekem kutyáim vannak, nem tűrnek el egy macskát sem.

2010. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, hirdesse, hogy ingyen elvihető kiscicák.. Teli van velük minden, nálunk is itt vidéken!

Felelőtlen gazda, aki nem ivartalanítja a kutyáját, macskáját.. Ezt egyszerűbb, eldobni, kitenni valahova őket!

Nem értem miért nem szabályozzák és büntetik komolyan az állattartókat!

Csak szörnyülködöm. Remélem jó helyre kerülnek a cicák.

2010. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!