Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Általában a bal oldalamon...

Smileyka27 kérdése:

Általában a bal oldalamon alszok! Létezik hogy17hetesen a baba éjszaka odaköltözik mert mindig féloldalasan áll a hasam reggel! Vagy ennyi idősen nem lehet őt még így érezni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:

17 hetesen épphogy elkezd látszani a méh kidudorodása.

Nem tudom mit értesz féloldalas has alatt, de valószínűbb, hogy reggeli szerelvény várakozik a beledben, hogy továbbhaladhasson.

2015. aug. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat ugy értem hogy kidudorodik a hasam bal oldalt mindig utana visszahuzodik:)
2015. aug. 21. 08:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Mas tapasztalt ilyet?
2015. aug. 21. 09:33
 4/7 anonim ***** válasza:
30 hetes korom után tapasztaltam ilyet. Igazából 17 hetes magzatnak rengeteg helye van még, akárhogy elfér úgy bent, hogy ne legyen látható.
2015. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nemtudom mi dudoroshat ki:s
2015. aug. 21. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:

A belső szerveid, valószínűleg a megtelt bélszakasz.


Tisztában vagy azzal, hogy ilyenkor még meddig ér a méhed? A has elég nagy terület, szerintem amiről te beszélsz, az jóval feljebb van, mint ameddig a méhed ér jelenleg.

2015. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom meddig tart a mehem persze:)Es lent érzem...
2015. aug. 22. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!