Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok, és...

12 hetes terhes vagyok, és egy idelye egyáltalán nincs étvágyam. Keveset eszek, pl reggel egy szendvicset és délután egy kis főttételt. Gyümölcsöt eszegetek és szedem a terhesvitamint /Hipp Natal-t/ Úgy tudom ilyenkor megnő az étvágy, normális ez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, meg fog nőni az étvágyad :). Eleinte nekem sem nagyon volt, aztán most, a 3. trimeszterben alig tudom visszafogni magam, annyira szeretek enni. arra figyelj nagyon oda, hogy tápláló, hasznos ételeket egyél, minden nap egyél főtt ételt, zöldséget,gyümölcsöt.és sok sok folyadék! Jó babavárást :)
2008. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt étvàgyam,söt mindentöl undorodtam,csak àsvànyvizet ittem,meg almàt tudtam enni,ma meg(16 hetesen szinte megàllàs nélkül eszek,olyat is,amit ezelött utàltam(bàr a szagokra még nagyon rosszul reagàlok,de az étvàgyam jobb mint terhesség elött!

tehàt ne aggodj,ez természetes

2008. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, végigémelyegtem 2 hónapot, és volt, hogy mást nem is ettem két hétig, csak napi egy narancsot és banánt. Sokan vannak ezzel így, de ne aggódj, az étvágyad hatványozottan vissza fog térni. :D 31 hetes vagyok, és rám törnek az éhségrohamok, de persze gurulni nem szeretnék (pedig lehet, hogy úgy könnyebb lenne közlekedni), így sok gyümit eszem. Jó babavárást, mielőbbi jó étvágyat! :)
2008. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!