Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetesen normális a 110/50...

17hetesen normális a 110/50 vérnyomás?

Figyelt kérdés
rákérdeztem az orvosomtól,azt mondta terhesség alatt teljesen normális,viszont anyum kikészít...már félig eltemetett...hogy ez mennyire nemjó..stb.Szerintetek?Már az idegeimre megy annyira aggódik mindenen,jobban mint én..nem is mondok már neki semmit ami olyan...
2010. márc. 10. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó. Majd a 3. trimeszterben megemelkedik egy kicsit. :)
2010. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem jó! Örülj neki, hogy ennyi!! Minél nagyobb darab leszel, annál több esélye van, hogy feljebb megy a vérnyomás. Majd, ha 140 lenne ennyi idősen, akkor kezdhetne "temetni" anyukád, már bocs a morbid megjegyzésért...!!

Szerintem se mondd el neki az ilyeneket. Ez nekem sem jött be. Teltek a hónapok, én meg büszkén mondtam neki, hogy nem híztam semmit. Erre ő: "talán nem növekszik a baba???" :S Na, mondom, ezzel nem vagyok kisegítve. Azóta szelektálom a közölt infókat elég drasztikusan. :)

28 hetes kismama

2010. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád örüljön, hogy ennyi a vérnyomásod. Mondhatni tökéletes. Az lenne csak a borzasztó, ha magas lenne. Tapasztalatból írom, nekem 200 volt, mikor császároztak. És ez borzalmas a babucinak is. Ennél jobb vérnyomás nem kell egy kismamának!

Sok boldogságot!

2010. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen..én is így vagyok most már ezzel..mert mióta terhes vagyok,csk fogytam,de kb 3-4kg-ot,(ma már ugyanannyi vagyok mint mikor kezdtem:) )és már teljesen kikészített hogy ez mekkora baj,tuti van valami a gyerekkel..stb,épphogy már csak nem sírt...na mondom,soha többet nem mondok neked semmit...köszönöm nektek:)
2010. márc. 10. 15:06
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és ő a perre volt kiakadva hogy 50....hiába magyaráztam hogy ez jó ilyenkor...
2010. márc. 10. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mikor én szültem mekkora volt a vérnyomásom, az égész terhesség alatt 110/60volt a legtöbb.

Mikor én születtem, anyumnak valami 90/Xvolt. Jelzem épp szült:) és ideges volt:)

2010. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális és ja,ha a pulzusodat is nézed,azt meg majd látod,hogy viszont az magas lesz 90-110 között,az is teljesen normális,még mielőtt anyukád "eltemetne"!:)Szerintem inkább ne közöljél vele ilyen infókat,mert ő nem orvos,nem tudhatja,hogy mi a jó és mi nem,meg téged is csak feleslegesen paráztat,meg idegesít!Ha elkezd siránkozni,inkább szólj rá,hogy fejezze be,majd az orvos tudja,hogy mi a jó,meg te úgy is éreznéd,ha valami gáz lenne!:)Jó babavárást!:)35 hetes km
2010. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!