Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen zöldségeket és gyümölcs...

Milyen zöldségeket és gyümölcsöket esztek naponta és mennyit?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Paradicsom paprika barack szilva dinnye.
2015. aug. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szinte egesz nap csak zoldseget, gyumit eszem. Szoval eleg sokat. Ezenkivul kefir, turo, padlizsankrem es turo a repertoar ja rs lecso a nagy kedvenc. Mast nem is nagyon kivanok. Terhesdevitamint nyaron nem is szedtem hisz csak vitaminokat ettem. Bio dolgok, mert anyum kertjebol valok. Edesseget sutemenyt chipset stb semmit nem ettem.
2015. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én terhességi cukros lettem, ezért is kell jobban odafigyelnem. Tízóraira és uzsonnára mindig gyümölcsöt eszek, kb. 30 dekányit (nektarin, alma, szilva, dinnye, sárgadinnye, körte). Reggeli és vacsora mellé paprika, paradicsom, retek, uborka. Ebédre hús mellé köretként párolt zöldségek (répa, kukorica, zöldbab, borsó).

Szóval én sokat eszem ezekből :)

2015. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 adag minden nap megvan nyers gyümölcsből (1 adag=kb 1 almányi mennyiség). Idéngyümölcsöket igyekszem enni, ami éppen van, barack, dinnye, áfonya, vagy jolly jokernek ott a banán, abból egyet majdnem minden nap eszem, a várandósságom legelején meg napokig pár hétig az alma volt favorit.


Ezen kívűl viszont nagyon változó, hogy mennyi zöldséget eszem, frisset szinte semennyit, bár volt pár nap, amikor a paprikáért voltam nagyon oda. Volt már több napig tartó bableves mániám, illetve ugyanez rántott cukkinivel, rántott gombával. Most éppen a krumplipürére vagyok nagyon rákattanva (de ezt nem igazán számítanám a tápanyagdús zöldségek közé...).


A hányingeres időszakban örültem, ha bármi lecsúszott, szerencsére a gyümölcs akkor is ment valamennyire. Most viszont töltött cukkinihajókat csináltam, és nem értem, hogy miért nem csúszik le, mikor a rántottal pár napja semmi bajom nem volt:D

2015. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*idény
2015. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Őszibarackot, dinnyét és paradicsomot kívánom nagyon. Napi szinten jó párat.
2015. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!