Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már magzat mozgás?

Ez már magzat mozgás?

Figyelt kérdés
Menszesz szerint 17 hetes vagyok.De am. 16 hetes.Pár napja a hasam aljánál mikor lefekszem hanyatt ilyen feszítős mozgás félét érzek.Volt már,hogy ilyen hirtelen mozdulatot éreztem.Ez már a baba?Ez a második terhességem.De már rég szültem és már nem tudom milyen volt akkor.
2015. aug. 25. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, először én is háton fekve éreztem. És 16 hetesen.
2015. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is annak tűnik.Mert eddig ilyet nem éreztem.És ez tuti nem bélmozgás.Meg azt nem is itt érezném.
2015. aug. 25. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 17 hetes vagyok,és 1 hete minden nap érzem őt. De egyelőre csak háton fekve.nekem is ő a 2.babám,és biztos ő az, érzem, hogy fészkelődik,rugdos jó nagyokat,már kívülről is lehet néha látni,amikor rúg.De van olyan,hogy behúzódik a bal oldalra,érzem, hogy nagyon feszít, és elég rendesen ki is dudorodik. Én is még bőven köldök alatt érzem és látom. kb a bikinivonalnál. Tuti ő az :D
2015. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is a bikini vonalnál érzem.És van hogy bal oldalt bikini vonal felett :)
2015. aug. 25. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem első baba, de én is a 16. héten és háton fekve éreztem először. Hiába nem éreztem előtte még sosem ilyesmit, tudtam,hogy a baba mocorog.:) 1-2 hétig csak hanyatt fekve éreztem,most már ülve is, állva is.

22hkm

2015. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem,hogy ôt érzem.egy nap többször is,ha háton fekszem.Nem egyfolytában,csak néha.Eddig ilyet nem éreztem. :)
2015. aug. 25. 21:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Válaszolók!Tudjátok már,hogy mi lesz? :)
2015. aug. 25. 21:59
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Biztosan azt érzed akkor. Én is csak néha éreztem, volt,hogy napokig nem is, de aztán beindult.:) Nekem kisfiam lesz, december végére várom.

2015. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok hozzá :)
2015. aug. 26. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!