Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Braxton Hicks-féle összehúzódá...

Braxton Hicks-féle összehúzódások lennének 31 hetesen?

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdődtek 9 óra körül. Erősnek mondható, olyan menstruáció jellegűek, hátulra,a derekamba is kisugárzott.


Nem tudtam háton feküdni, mert akkor nagyon erősekké váltak, ülésben sem változott, csak oldalra fekve enyhültek valamennyit.


Tulajdonképpen a fájdalommal együtt aludtam el, oldalra fordulva, de nem volt nyugodt az éjszakám. Ma reggelre újra jelentkezett, majd déli-délelőtti alvás után megszűnt, most nem érzem egyáltalán.


Holnap amúgy is megyek a nőgyógyászhoz vizsgálatra, de addig is érdeklődnék, hogy másnak is voltak már ilyen jellegű panaszai?


Múlt héten voltam UH-n, az orvos azt mondta, rendben van a baba (szerintem kicsit soványka, de ő ezt nem mondta), amúgy folyton mozog, alapból nagyon aktív gyermek, a mozgását tegnap, az erős fájdalmak kellős közepén is éreztem. Vérzés, kifejezett görcsös-szúró fájdalom nincs.



2015. júl. 20. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyesmi 30. hét környékén. Már van két gyermekem, 36 és 37. héten születtek. Hiába harmadik, eléggé megijedtem, főleg frontos időban aktív a méhtevékenység. Most 34 hetes vagyok, és nekem is aktívkodik. Magne B6 3*2 szedek, és sokat iszom. Bár nálam a lélektani határ a 34. hét, innentől annyira nem izgulok esetleges szülés indulás miatt. Legtöbbször ezek a görcsök leállnak. De mindenképpen hívd fel orvosod, vagy szülészetet.
2015. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!