Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magán doki után ugyanaz a...

Magán doki után ugyanaz a dokinál állami rendelésre?

Figyelt kérdés

Bejelentkeztem magándokihoz mára mert nem volt nála az állami rendelésen hely, viszont már 2 hete teszteltem és most megyek elsőnek.

Az gáz hogy ha mondom neki hogy szeretném hogy ő legyen az orvosom, de meglehetne e oldani hogy az állami rendelésekre járjak hozzá?

Lehet ilyet kérdezni?

Segítsetek



2015. aug. 26. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
10 hetes kor előtt tökéletesen felesleges elmenni nőgyógyászhoz, tehát szerintem mondd le a magán időpontot és kérj két-három héttel későbbre (most vagy kb. 6, max. 7 hetes, igaz?) az államira.
2015. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát kb olyan 7 hetesre saccolok. Csak az a baj hogy görcsölök , megijedtem meg nem is terveztünk örülünk neki csak szeretnék tuti biztosat tudni csak én meg a férjem tudja, rossz hogy így nem tudok megkérdezni valami rokont, családtagot.
2015. aug. 26. 08:47
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet, viszont ha van magán rendelése, akkor fele annyit se fog veled foglalkozni az sztk-s rendelésen, hisz azért nem fizetsz neki. Őt nem fogja érdekelni hogy hozzá jársz-e ingyen vagy máshoz, tehát felesleges megkérdezned, egyszerűen mindig akkor mész mikor ő rendel. Ja meg tudtommal orvost csak magánban lehet fogadni.
2015. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem volt vetélésed, akkor sajnos a tapasztalat az, hogy érdemben nem fognak foglalkozni veled, csinál egy uh-t, amin valószínűleg látni fogja a zsákot, és az uh minőségétől függően várhatóan nem látja majd a szívhangot (magánrendeléseken általában eléggé öreg uh gépek vannak - vagy nagyon jól menő rendelése van, az pedig sokkal többe kerül, mint a "normál" magánrendelés) és ezért ír egy beutalót a kórház/sztk uh-ra, pár héttel későbbre...
2015. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha megállapítja hogy terhes vagyok akkor ő automatikusan adni fog következő időpontot?
2015. aug. 26. 09:09
 6/14 A kérdező kommentje:
Ti végig államira jártatok. Ilyenkor annál szülsz aki épp bent van??
2015. aug. 26. 09:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, az én dokim nem vezetett szülést ìgy terhesgondozàsra srm őt vàlasztottam hanem simàn az sztkból. Ott meg a végén mindenki megbeszélte a dokival,hogy jöjjön be mert nàla akar szülni. Szerintem kérdezd meg mennyi lenne a szülés, baràtnőm orvosa pl nem kér pénzt a szülésért,ha oda. jàrt valaki hozzà magànba.
2015. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tehát az sztks orvosok közül is választhatsz?
2015. aug. 26. 10:36
 9/14 anonim ***** válasza:
én magánba jártam, de ha nem fogadsz orvost, akkor igen, az épp ügyeletesnél fogsz szülni. Ez elsülhet nagyon jól, és nagyon rosszul is. Egyik barátnőm, ódákat zengett az ügyeletes orvosról és szülésznőről, hogy milyen felkészültek és kedvesek voltak, de a másiknak meg majdnem meghalt a babája mert nem foglalkoztak vele eléggé, későn vették észre hogy baj van. Az ügyeletesnél szülés eléggé lutri.
2015. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én először magánba jártam az enyémhez, de aztán az államuva mentem hozzá. Rendesen ellátott itt is, ott is. Nem hiszem, hogy ez probléma lehet. Kérd meg nyugodtan.
2015. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!