Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség, terhes lettem?!

Segítség, terhes lettem?!

Figyelt kérdés

2 hónapja a szokottnál enyhébb a menstruációm (nem barnázás, nem rózsaszín, rendes vér, csak enyhébb), azt hittem, a fizikai munka miatt. Nem késett, pontos.

A hónapban volt peteérésem. A napokban rengeteget fáj a fejem, a hasam, hisztis vagyok, úgy érzem, meg fog jönni.

30-án kéne megjönnie, de még sehol semmi.

Tesztelni még nem mertem.


Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok? A párom még nem tud semmit, baba szóba se jöhet.


Védekeztünk, ahogy 2 éve mindig, rendeltetésszerű óvszer használattal, nem volt baleset.


(máskor is megesett már, hogy enyhébben jött meg, de sose kétszer egymás után).


Tüneteim, mint hányás, szédelgés, kívánósság vagy ételektől, erős illatoktól való rosszullét, állandó alvásigény, hirtelen kimerültség, alhasi keményedés, mellbimbó-sötétedés nincsenek


2015. aug. 26. 16:22
1 2
 1/11 anonim válasza:

Időjárás is lehet ám. Folyamatosan változik, sok nőnek ilyenkor megzavarodik a teste.

Lehet kimerültség is.

2015. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
30-án kéne megjönnie, 26-a van, mit parázol?
2015. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
33%
Megvan már mi lesz a pici neve?
2015. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Bírom az ilyeneket! "Tesztelni nem mer", inkább idegeskedik meg görcsöl.

És mi van ha már két hónapos terhes vagy?! Hm?! Lassan már az abortusz idejéből is kifutsz. De ha a "baba szóba sem jöhet" akkor mit csinálsz? Eladjátok vagy mi?

Szánalom, amit egyes "nők" művelnek!

2015. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Komolyan van rá esély, hogy terhes vagyok?
2015. aug. 26. 16:48
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha volt peteérésem 2 hete, simán lehetek 2 hónapos terhes?
2015. aug. 26. 16:49
 7/11 anonim ***** válasza:
26-a van, mit parázl? NIncs hányingered, vsz nem vagy terhes. Az óvszer biztos megoldás. EGyébként mit parázol? Ha hazsnáltatok óvszert és ennyire nem tudod a 30-át kivárni, vegyél egy tesztet végre.
2015. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem őszintén érdekelne, honnan tudod, hogy volt peteérésed? Voltál nőgyógyásznál, aki megállapította?

Egyébként nem, a tüneteid egyáltalán nem utalnak terhességre.

2015. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
érzem magamon is, amikor van
2015. aug. 26. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem sok esélye van a terhességnek. De lassan tesztelhetsz, ha gondolod, hogy becsúszott valahogy. Szerintem PMS.
2015. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!