Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vok a paromtol o akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vok a paromtol o akkor Marad velem. Egyut es hoza helyre a kapcsolatunkat ha elvetetem.1X volt mar tole vetesem es akk az nap elhagyot es 5honap utan konyorogte magat visza. Felek h ujra eljtsza. Mit tegyek? Mindenel jobban szeretem.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennek nehogy gyereket szülj, mert tuti, hogy úgy elhagy, hogy soha többé nem látod!
2015. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne szülj ilyennek gyereket!!!!!!!!! Soha ez csak játszik veled!!!!!
2015. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Uram istenem mivan???

És te ilyennel akarsz gyereket??

Agyhalott.

Magadat kínozd de ártatlant ne!!!!!!!

2015. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el ezt a palit, de gyorsan!

Szép, "gerinces" példány... Teherbe ejtett, de csak úgy marad veled, ha elveteted a gyereket, különben magatokra hagy. Gratulálok...

A gyerekkel azt csinálsz, amit TE akarsz. De a pasit rúgd ki mindenképp! Nagyon nem érdemel meg. Csak szexet akar következmények nélkül.

2015. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
nem is értem mit írsz. le se tudod írni rendesen...
2015. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Scav ***** válasza:
100%

1. írásodról ordít, hogy nem vagy túl tanult. Ez nem feltétlen baj, csak hátrány.

2. Aki ezt mondja, az bunkó, ott kell hagyni szó nélkül.

3. Ne akarj tőle gyereket.

4. Visszakanyarodunk 2. ponthoz. Nehéz ott hagyni, de tényleg meg kell tenned, mindegy mennyire szereted, mást is fogsz majd szeretni, lehet ennél is jobban, még ha most nem is tudod elképzelni.

5. No gyerek, no pasi. Töröld el mindet amíg lehet, legyen szünet, csak magaddal törődj egy ideig, rendezd a lelked, tanulj, legyenek karrierista céljaid, jobb munkád, jobb képesítésed.

6. Kigyógyultál, okosodtál, bölcsebben állsz neki az újabb pasiknak.

2015. ápr. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vetesd el a babát, és hagyd ott a pasit, keress másat, normálisat
2015. ápr. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

'Elvetetem' vagy 'elvetéltem'?

Valszeg telefonról írtál, de ez így érthetetlen/félreérthető...

2015. ápr. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
barnabőrű vagy mi?
2015. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:D
2015. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!