Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy nem szabadna de...

Tudom, hogy nem szabadna de akaratom ellenére sem sikerült letenni a cigit.27 hetes vagyok. Valamennyire jóvátehetem a rengeteg gyümölcs bevitellel?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 10:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, de aki ennyire nem képes a gyermekéért, az egyáltalán minek szül?! :(

Utána ha ne adj Isten, lenne valami baja a picinek, akkor azzal védekeznél, hogy "de hát én pedig ettem gyümölcsöt is a bagó mellé"?

A gyümölcs egy dolog, a cigi meg egy másik, nem lehet vele kompenzálni!

2014. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
mindenféle ítélkezés nélkül (ez nem az én dolgom): nem, nem lehet "jóvátenni" egy tonna gyümölccsel sem, mert nem ugyanaz a kettő.
2014. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
45%
Mennyit szívsz egy nap?
2014. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
48%
nem.nagyon sokat árthatsz vele a babának.szedd össze magad,mert az egészségét teszed kockára.nagyon szerettem cigizni,de mikor megtudtam még egyet elszívtam és letettem(pedig abszolút nem volt tervbe.terhesség alatt még kb. 2-őt elszívtam mikor nagyon-nagyon felmérgesítettek.próbáld meg leredukálni max napi 3szálra.sok sikert.képzeld el h neki is az a nikotinos vér megy az ereiben a méhlepényen keresztül :(
2014. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%

Basszuskulcs, én még a forgalmas utakat is elkerülöm, nehogy túl sok kipufogógázt szívjak be és nehogy ártsak vele a magzatnak! Meg félóráig böngészem a boltokban a kajának szánt termékeket, nehogy túl sok tartósítószert vigyek be a szervezetembe...

Te meg szándékosan ártasz neki? :O


Meg mi az, hogy akaratod ellenére nem tudtad letenni? Akkor akard erősebben! Kidobod útközben az összeset egy kukába és otthagyod, többet meg nem veszel és kész! Ennyi!

2014. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
16%
Nem hasznos, de nem is annyira ártalmas, ahogyan híresztelik. Próbálj kevesebbet szívni. Régen még a kórházban is több kismama szívott cigit, mint nem. De nem vlettek betegek a gyerekeik.
2014. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%

Úristen, utolsó, te még bátorítod?

Hát nem vagy százas, az tuti!

2014. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem jó neki higyjétek el.Ezerszer megpróbálkoztam hogy letegyem,nem tudtam.Tudom hogy egy rossz anya vagyok ezért.Max 6 szálat szívok.Van mikor annyit sem!
2014. jún. 18. 10:20
 9/32 anonim ***** válasza:
60%
Nem teheted jóvá semmivel,szegény gyerek lassan 7 hónapja mérgezed,tedd le és kész,akaraterő kérdése.
2014. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj, anyukám is cigizett, mielőtt terhes lett velem, de amint megtudta, azonnal abbahagyta.

Utána sajnos visszaszokott, de most már 5 éve nem szívott el egyetlen szállal sem, mikor nagymamám nagy beteg lett, azt mondta, ő leteszi. Egyik napról a másikra, kidobta a fele dobozzal, amit megkezdett, többet nem szívott és kész.

Nagymamám is meggyógyult közben.

Rágózz inkább helyette, vagy amikor kívánod a cigit, akkor egyél gyümölcsöt, de mindig foglald le magad, végezz házimunkát, kötögess, hímezz, nézz tévét, mindent vess be, csak ne gyújts rá!

2014. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!