Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még egy kérdésem lehetne...

Timi_27 kérdése:

Még egy kérdésem lehetne szívhangfigyelővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Láttam h már számos kérdés szol erről de én azért a válaszokat olvasva bizonytalan vagyok...ha lódobogás szerű hangot találok az jo?Mert azt irják sokan h azaz...de youtubon ha rákeresek gyors ütemes hangokat hallani de nem a locsordát:)Akkor végülis mi az igazság?
2015. aug. 27. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tedd a mellkasodra, amit ott hallasz, az a saját szívverésed.

Mivel a gerinc mellett fut két nagy artéria/véna, így akár a has környékén is sikerülhet a saját szívdobogásodat befogni.

A magzaté gyorsabb.

Felnőtteké nyugalmi állapotban 60-70 dobbanás/perc, míg a magzaté 120-160 között van valahol.

2015. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)ezt értem csak mint hangra lettem vna kiváncsi melyik a jo...a lodobogas amit sokan emlegetnek vagy az ugyanolyan gyors140es utemes hang...
2015. aug. 27. 12:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs tapasztalata?
2015. aug. 27. 15:24
 4/8 Picsusz ***** válasza:
Változó.Ha úgy kapod el,akkor ütemes gyors dobogás,teljesen más mint a tiéd,de ha közel van a babu,és úgy kaptam el,akkor jó hangos,lódobogásszerű volt.
2015. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj én teljesen értem amit mondasz, csak nem hiszem, hogy normálisan le tudom írni. Én amikor a babát megtalálom, akkor az mindig olyan, mint az enyém,csak gyorsabb, mintha egy dobot ütnének ütemesen. Az a lódobogásos is tudom milyen, de akkor keresek tovább és ott lesz a sima dobolás is.
2015. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor a lodobogas az nem a baba?:)
2015. aug. 28. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szerintem azt is a baba "csinálja", de az nem a szívhangja. A szívhang olyan mint egy hangos metronómhang.
2015. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. aug. 28. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!