Kittyke18 kérdése:

Mozog a magzat?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok. 2 napja fura csiklandós érzést érzek a hasamban . Nagyon érdekes , de viszont nemis látni még a hasam. Valyon mozog ?

2015. aug. 28. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozogni biztos, hogy mozog. :) már lehet ilyenkor is érezni, szerintem ő lesz az. :) az meg, hogy még nem látni a hasadon a terhességet vagy mozgást, teljesen természetes dolog. Attól még lehet érezni.
2015. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy a babát érzed. Én is éreztem 15-16 hetesen mindkét terhességemnél.
2015. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz hasonlo mint amikor kiraz a hideg, csak belulrol es hideg nelkul?:) Vagy mintha valami enyhen "rezegne" odabent?:)
2015. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is így éreztem 16-17 hetesen, 20. hét után pedig már látni is a hason, mint egy vibráló mobil a bőr alatt
2015. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!