Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen korán mutatkoztak a...

Milyen korán mutatkoztak a terhes tünetek nálatok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy már a nemvárt menstruáció előtti napokban volt -e vagy csak utána?
2010. márc. 11. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon fáradt voltam mindkét terhességemnél, de a fáradtságot bármire rá lehet fogni, nem csak a terhességre :)
2010. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még nem tudtam,hogy terhes vagyok,de már émelyegtem a kávé illatától is,amit előtte imádtam. Ez kb. a nemvárt mensi előtti pár napban lehetett.
2010. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam csak az 5-6. héten jelentkeztek az első tünetek, nagyon fájtak a melleim és meg is nőttek, illetve a 7. héttől reggelente hányingerem volt. Előtte csak a tesztből tudtam meg, hogy terhes vagyok. De viszont én éreztem a beágyazósánál a kis szurkálásokat.
2010. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A nemvárt előtt már nagyon féjt a mellem, sokkal jobban, mint mensi előtt szokott. Folyton mindjárt megjön érzésem volt, aztán csak nem jött... :)


Az igazi tünetek (émelygés, gyakori pisilés, fáradtság) csak a 6. héten jöttek.

2010. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 6. héttől jöt a hányinger, hányás, rosszullét, gyomorfájás, gyomorégés, cicifeszülés, mellbimbófájdalom... Előtte semmi bajom nem volt.


És kitartott egészen a 16. hétig. :-( Már azt hittem, sose fog elmúlni.

2010. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 5.-6. héttől éreztem "rosszul" magam. Azért teszem idézőjelbe mert konkrétan semmi bajom nem volt és mégis minden bajom volt. :p Csak 7 hetesen gondoltam először arra, hogy talán terhes lehetek (jó reggelt kívánok :p) akkor csináltam tesztet.
2010. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 4-5 hét körül éreztem vmi furát. Nem hányinger, meg mellfeszülés, az csak később jelentkezett, mikor már orvosnál is voltam. Előtte konkrét tünet ne volt, csak éreztem, hogy valami fura, valami megváltozott, és már tudtam, hogy azért, pedig még nem akartunk babát. 3 nap késés után csináltam este tesztet, és pozitív lett. A töbi tünet, szédelgés, hányinger stb. rá 1 hétre jelentkezett először.

36 hetes km

2010. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. baba es a 9. hetig eszre sem vettem,hogy terhes vagyok.Akkor is csak kiprobaltam a tesztet,mert valahogy nem esett jol a kave.De hanyinger vagy undor nem jelentkezett a mai napig sem.Az elsö kettövel mindig rosszul voltam.A 3. is lany lesz.
2010. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!