Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Lehetek terhes?

S. O. S. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

4-5 napja feküdtem le a párommal, nem védekeztünk, de nem és élvezett belém. Ne haragudjatok de kicsit félek.

Tünetek: Fáradtság, fejfájás, alhasi görcsök, undorodom a tükörtojástól, fáj a hátam.


2015. aug. 29. 11:36
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
31%
Hát minden bizonnyal lehetsz az. Hogy fogjátok hívni?
2015. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A hátfájás még nem jelenti ezt. Terhesség alatt ha nem vagy hátfájós akkor általában csak akkor jelentkezik amikor már nagyobb a baba. Ha viszont hátfájós vagy mint én,akkor lehet hamarabb,de akkor is csak a 8. hét körül. 4-5 nap alatt még abszolút nem jelentkeznek a jelek. Alapból 4-5 nap amíg felvándorol a megtermékenyített pete a méhbe és onnan megint csak 4-6 nap amíg "beássa" magát a méhfalba. Onnantól kezdve fejlődik,tehát ha terhes lennél még akkor is csak mostanában kezdené magát beásni a pete. Leghamarabb is csak 14-15 nap mire kimutatná vagy amikor észreveszed,hogy késik. Nekem tavaly 08.29-én történt a megtermékenyülés és ahhoz képest 09.16-án lett halvány pozitív a teszt. A fejfájás lehet az időjárástól,viszont maga a pete beágyazódása járhat görcsökkel. Azt javaslom,hogy várj vagy 1,5-2 hetet és csinálj egy tesztet. Ha nem vagy terhes akkor viszont érdemes gyógyszert íratni vagy használjatok gumit. Ez nem védekezés. Hiába nem élvezett beléd,az előváladékban sok életképes sperma lehet. Én 2-szer lettem így terhes és egyszer sem tudtam,csak amikor elvetéltem. Úgy voltunk a dologgal,hogy nem baj ha besikerül a baba,mert akartuk,de még azért vártunk volna vele legalább 1 évet. Hidd el,hogy nem akarod kitenni magad a soknak,hogy terhes voltál,nem tudtál róla és elvetéltél. Nagyon megviselt.
2015. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

2-es vagyok,ezt érdemes elolvasnod. Viszont itt 7-9 napot ír a beágyazódáshoz. Megoszlik a vélemény nekem az orvosom azt mondta amit leírtam neked,meg több helyen is olvastam ugyanezt.

[link]

2015. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket még csak beképzeled a félelmed miatt!

Tünetek még nem lehetnek! Remélem tanultatok belőle!

Mikor kéne megjönnie? Görcs, hát/derék fájdalom lehet menszesz előjele.

2015. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,elírtam. Azt akartam írni,hogy sokknak,de egy k lett belőle :) Egyébként szabad tudnunk,hogy hány évesek vagytok?
2015. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem beképzelem. Nem félek ugy annyira, mert valahogy akarom is meg nem is. De inkább nem,mert fiatal vagyok.
2015. aug. 29. 17:58
 7/23 A kérdező kommentje:
#2-es köszönöm. #1-es nem viccnek szántam...
2015. aug. 29. 18:04
 8/23 anonim ***** válasza:
Mit akarsz te 14 evesen hulyegyerek? Maximum jatekbaba valo neked nem igazi. Foleg hogy az alapokkal se vagy tisztaba! Altalanost kijartad mar? Ostoba taknyos...
2015. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem is emlitettem a koromat,okostojás!
2015. aug. 29. 20:41
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
Itt nem, de a masik kerdesednel leirtad h 14,5 eves vagy, en meg nem vagyok annyira ostoba hogy ne jojjek ra, hogy azt a kerdest is te tetted fel. Idiota taknyos.
2015. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!