Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Barna darabos folyást...

SOS! Barna darabos folyást láttam a papíron, munkából hazaérve, a teszteim pozitívak,4 hét + 1 napos terhes lehetek, ha vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha ez vetélés vagy annak előkészülete, még azonnali orvos segítene??
2015. aug. 27. 23:46
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Nem biztos,lehet kémiai terhesség. Késik pàr napot és megjön. Ilyenkornmèg az orvos nem làt sehol semmit. Szerintem vàrj pàr napot,ha erősödik akkor megjön,ha elmúlik 5 hetesen màr làthat vmit a doki és ha minden jò adhat gyògyszert. Ilyenkor amìg nem làt semmit nem is ad semmit mert a méhen kìvüli terhességet nem jò megtàmogatni. Annyit tehetsz hogy megpròbàlsz megnyugodni. Amennyiben lombik vagy inszem volt úgy azonnal orvos, bàr ebben az esetben pozitìv teszt esetére kapsz gyógyszert tanàccsal ellàtva.
2015. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Első vagyok a 4 hetet mesitől szàmoltad ugye? Mert ha a fogantatàstòl akkor 6 hetesvagy és szintén azonnal orvos.
2015. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Utolsó menstruációtól. Július 29-én volt, ovum 12 napja volt. Már 8. naptól kezdett pozi látszani.

Most nem jön belőlem semmi egyelőre, görcs sincs, csak zsibbadt érzés mindenhol.

2015. aug. 27. 23:57
 4/47 A kérdező kommentje:
Most feküdnöm kéne amúgy pár napig?
2015. aug. 27. 23:58
 5/47 anonim ***** válasza:

Akkor előbb kellett ovudnak lenni .8 nap kevès a beàgyazódàshoz. Az 10-12 nap. De ha igen akkor ez még nagyon korai. Pròbàlj pihenni, de az a helyzet,hogy ha valami baj van akkor ilyenkor nem lehet mit tenni,mert súlyos oka lehet ha nem marad meg a baba.

De tènyleg nyugi sokaknak van mesi idején amolyan emlèkeztető "vérzése" az első hònapokban. Ettől még lehet egy teljesen egészséges terhesség is. Sajnos itt is az idő a megoldàs. Pihenj ne erőltesd meg magad.

2015. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
A hcg a beágyazódás kezdetétől fogva termelődik, ezért lehetett az extra érzékeny teszten látni már. Ovum pedig biztosan 15-én volt, mivel végig ovu teszteltem.
2015. aug. 28. 00:10
 7/47 anonim ***** válasza:

1. Nem ìrtad,hogy extra érzékeny tesztet hasznàltàl,mert nyilvàn a vérvétel is előbb kimutatja.

2. Az ovuteszt is lehet hibàs vagy fals pozitìv.


De úgyis minden kiderül pàr nap múlva.

2015. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Mindennap csináltam ovu tesztet, néha többet is, abszolút követhető volt. Több nem tévedhet.
2015. aug. 28. 00:20
 9/47 anonim ***** válasza:

Meg jo hogy mindenki a fogantatas idopontjan vitatkozik, ahelyett, hogy tanacsot adna!


Azonnal vegyel be 2-3 szem magneziumot es minel elobb orvos. Reggel munka helyett maradj otthon, pihenj. Es minel elobb beszelj dokival!


Nekem par eve igy kezdodott a veteles! Szoval a tobbiek nyugodtan vitazzanak csak a fogantatason....

2015. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Még szerencse hogy jött egy bölcs és okos mindentudó!
2015. aug. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!