Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira tanácstalan vagyok!...

Annyira tanácstalan vagyok! Esetleg egy pár jó tanáccsal ellátnátok?

Figyelt kérdés
5hetes kismama vagyok első terhességem. Tudnátok ajánlani valami megbízható rendes orvost aki nemtúl drága? Valamint a genetikai vizsgálatoka ki végzi majd ő vagy egy külön orvos? Voltam dokinál (SZTK-ba) aki ugye megállapította a terhsség tényét mjd elküdött vér meg vizelet vérvételr aztán menjek vissza 4 hét múlva hozzá vagy akihez akarok. Semmi mást nem mondott mi hogy müködik. Köszi
2010. márc. 11. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
azért ezt még írd le milyen városban laksz..
2010. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A genetikai vizsgálatra az az orvos adja majd a beutalóta akihez jársz.Na meg a csekket is (legalább is nekem ő adta) amit be kellett fizetnem a vérvétel előtt.De kérlek ird meg honnan irsz, ugy könnyeben tudunk neked segiteni.

2010. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem se mondtak többet :|.
2010. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Sztk-ba járok, de az ilyen jellegű tájékoztatást a védőnő adta. Ő magyaráta el az egyes vizsgálatokat, hogy mikor mért lesznek stb. Ők ezért (is) vannak. Nekem is csak odaadta a beutalókat, és mondta, hogy keressem meg a védőnőm. Neked nem mondott ilyet? Mert ha már megvan a leleted a terhességről, akkor már jelentkezhetsz nála, ő adja a terhes kiskönyvet, és tőle bármit meg tudsz kérdezni, mindennek elmondja majd a menetét.

2010. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj el a védőnőhöz, ő szépen elmond majd mindent, mikor, hova, mi, hogy történik. Én mindig vele beszéltem meg az ilyeneket. Sztk-ba jártam, ott a doki nem foglalkozott az "apró-cseprő" dolgaimmal, megvizsgált, minden rendben volt, megmondta mikor menjek legközelebb, mikor kell vérvételre menni, stb. 5 hetesen még nincs sok minden, amit tenned kéne, visszamész 4 hét múlva. Addig ha kérdéseid vannak, keresd a védőnőt. Mikor nekem is megállapították, hogy babát várok, hát, kicsit csalódott voltam, mert 1-2 vizsgálat, aztán menjek haza.... Én meg kérdezem, hogy "ennyi"??????? Erre a doki: "igen, miért, mit szeretnék még"

De mindig nagyon alapos ellátásban részesültem, soha nem volt probléma a vizsgálatokkal. Én nem akartam több ezer forintokat kifizetni érte.....

Persze a Te döntésed.

2010. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok

köszi a válaszokat

2010. márc. 11. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én Jászberénybe járok dokihoz. Ott ő végezte el a genetikai vizsgálatot és nem kellett fizetnem több 10ezret (csak a magánrendelés díját kellett kifizetnem), mert a kórház le van szerződve egy genetikai céggel.

De több helyen beutalóval tudsz menni.

2010. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is budapesti vagyok és SZTK-ba járok terhesgondozásra,első baba.

Nekem soha nem mondtak semmit,főleg nem az orvos de az a jó hisz akkor nincs baj,ő csak elvégzi ami szükséges és azért van a védőnő hogy tőle kérdezhetsz.

Általában én minden infót más kismamáktól és az internetről szedtem össze,ami nagyjából megis felelt a valóságnak!

pl:

[link]


A genetikai ultrahangra a doki utalt be a közeli kórházb a de pár szóban azért elmondta mire számíthatok.


Boldog babavárást!

36 hetes km

2010. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudok neked privit írni, te esetleg tudnál nekem? Ajánlanék valakit, címmel, telefonszámmal.
2010. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsi most tértem vissza.

bedike25@freemail.hu

köszi

2010. márc. 11. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!