Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól éreztétek a vége...

Mikortól éreztétek a vége felé hogy kevesebbet mozog a baba, vagy kisebb mozgásokat végez?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Első babával nem éreztem, hogy kevesebbet mozgott volna, mert végig nagyon aktív volt. Végül 40 hét 3 napra szültem.

Második babám a 35. héten belassult, napjában többször éreztem mozogni, de elég gyengén. Ő 37 hét 4 napra született.

2015. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első babámnál, az utolsó 1hónapban sokkal kevesebbet mozgott, ilyenkor már neki sincs ám nagyon helye, úgyhogy emiatt ne izgulj, ez teljesen normális!

Boldog Baba várást!:)

2015. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kloetta ***** válasza:
40+1esen szültem, az utolsó este is nagyon aktív volt.
2015. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wiky93 ***** válasza:
Nekem pont, hogy a vége felé volt nagyon aktív :) (ahhoz kêpest azt olvastam, hogy a végefelé már már alig mozognak, nem aktívak)
2015. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30-33 het kozott volt a katarzis, sokszor nagyon fajt, ahogy rugott. A 33. het ota tompabb a rugas, inkabb csak feszkelodik. Sajnos meg nem fordult be.
2015. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én 34 hetes vagyok most, múlt héten nagyon kitolta folyamatosan valamijét, főleg aznap mikor rossz idő volt és esett, akkor nagyon aktív volt, utána kevesebbet mozgott, ma megint elégé fészkelődik, de mintha most kezdeném érezni hogy talán kevesebb a helye nyújtózkodni.
2015. júl. 3. 11:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Visszaszívtam a "panaszt" lányok, vokt 3 nyugis napom, azóta pedig ismét rákapcsolt a dagasztásra, nagyon teker, tapos, meg nyújtózkodik jó sokat, szűkös hely ide vagy oda:)
2015. júl. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!