Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kismama vizesedik a...

Minden kismama vizesedik a vége felé?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok, minimálisan duzzadt a bokám, de még nem nagyon, a fiamnál nagyon durva lett a végére.Ez mitől függ?És mennyit híztatok még így az utolsó hónapban?
2015. aug. 4. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem vizesedtem. Az utolsó hónapban kb. 1 kg jött fel.
2015. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már a közepétől vizesedek, amióta nyár van...
2015. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
35 hetes vagyok, túlsúlyos és egyelőre nem vizesedem. Előző terhrsségem alatt nagyon, pedig okt. Végén szültem.
2015. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem vízesedtem előző terhességemnél, remélem most sem fogok :)
2015. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vizesedtem, nem tudom mennyi köze lehet hozzá, de én télen szültem. Utolsó 6 hétben állandó volt a súlyom, összesen 12 kilót híztam.
2015. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amióta ilyen meleg van azóta vizesedek. :( De én sem tudom mitől függ, minden eredményem rendben van.
2015. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én örököltem is pl. A család felének terhesnek sem kell lenni a vizesedéshez. Nyár eleje óta vizesedik a bokám, de szerencsére stagnál, nem durva még egyáltalán.

Az életmód és a táplálkozás is hozzájárul, állítólag a séta jó rá, gondolom a fiad mellett gyakran nem lógatod a lábad sem.

2015. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!