Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt a 90 napos...

Terhesség alatt a 90 napos diétát lehet csinálni, mondjuk kicsit enyhébb változatban pl nincs víznap?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt semmilyen diétát nem szabad tartani, csak ha terhességi cukrod van, azt is csak az előírtak szerint. Ha félsz, ne egyél édességet.
2010. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség nem a diétázások ideje, szerintem felejtsd el. Ráérsz utána diétázni.
2010. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy terhesség, vagy diéte, kivéve a terhességi cukorbetegséget. Nem ez a megfelelő időszak, hogy az alakoddal törődj.
2010. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

sztem azért odafigyelhetsz... én nem vagyok cukros.. mégis a doki is és a védőnő is mondta h csinálhatom a cukorbetegeknek való szénhidrát diétát... csak nem olyan szigorúan... és ez nekem jó is... mert így most kb 3,5kg plussz van rajtam és most lépek a 28. hétbe :) ... és makk egészséges a babóm.. jól érzem magam.. és még édességet is eszem időnként :) ha gondolod küldhetek pár anyagot hozzá...


27+5km :)

2010. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

15:54-es válaszolónak!!!


Tudnál küldeni nekem privát mail erről???

Kiváncsi lennék rá. És valószínű ki is próbálnám. Jön a nyár és hátha lelassíthatom az utóbbi időbe a súlygyarapodást.

2010. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is inkább csak kevesebb édességet fogyassz.

a fogyás egyébként azért veszélyes ilyenkor, mert a testedben a zsírszövetben lerakódott, majd a fogyással felszabaduló méreganyagok bekerülhetnek a Babád szervezetébe is!

én nem diétáznék, kivéve ha terhességi cukorbetegségem lenne, azt is orvosi előírásra!

2010. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A terhességi cukor diétáját nyugodtan csinálhatod, szívesen leírom a lényegét, ha gondolod! Előző terhességnél cukros voltam, szívesen segítek.

Minden más diétát felejts el, mert káros, a 90 napos különösen!

2010. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
90 naposat nem szabad.
2010. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Diéta helyett SÉTA! Napi 1 óra csodákat tesz. A 20. héttől a 33.-ig egy gramm se jött fel, vizsont nem fáj a hátam és nem vizesedem, jól alszom. Amikor meg nem tudok menni valamiért, estére rendesen "megvastagszik" a bokám.

Boldog babavárást!

33 hetes kismama

2010. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

ez a cukorbetegeknek való diéta engem is érdekelne ha leírnátok, akár itt akár priviben az jó lenne, előre is köszi

2010. márc. 12. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!