Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kismama nadrágot...

Milyen kismama nadrágot érdemes venni? És hol?

Figyelt kérdés

16hetes vagyok. Farmert kéne vennem mert a régiek mennek szét. Olyat szeretnék venni amit a lehető legtöbb ideig tudok hordani, tehát már jó és akkor is jó lesz amikor nő a pocim. Jó lenne ha nem 10-15ezerbe kerülne mert akkor tuti csak egyet veszek. Használt is szóba jöhet. Kb 44-46os eredetileg méretem, fazontól függ.

Budapesten hol van jó kismama ruhaüzlet? Budai oldalon járok általában.



2015. aug. 22. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
én a c&A-ban vettem sima gumis dereku farmert aminek magas a dereka,és varrónőm átalakitotta kismamanacinak egy ezresért,igy 4ezerből megvolt a nacim.
2015. aug. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Westendben lévő C&Aban vásároltam, ugyanilyen méretem van. Nekem mindig csak egy volt a terhesség alatt, ha elkopott, vettem egy újat. Egy kínaist, egy C&A-st használtam így el, az utolsót két hónappal a szülés előtt vettem, az még bőven jó.
2015. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes turikban is körbenézni, én a hàdàban vettem egy vadi újat egy ezresért. Amúgy a soroksàri úton van egy nagy babamama üzlet,ott is ki lehet fogni jòkat.
2015. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is a C&A-ban vettem az elsőt horror áron (12ezer). Aztán a sarki kínai boltban felfedeztem, hogy ott is van kismamafarmer, és beszereztem még egyet 5000 Ft-ért. Sajnos az Ázsia centerben csak kisebb méretűeket találtam, ott nem jártam sikerrel, pedig akartam volna még venni - mert szülés után pár hónapig ezeket hordtam az első gyerkőcnél is.
2015. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van varrógéped, akkor kb. Ezer forintból tudsz varrni is akár. Most csináltam magamnak 2 csini kismama nadrágot, és előtte csak függöny szegésre használtam a gépet. Ha érdekel tudok segíteni.
2015. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
H&M. Kényelmesek, divatosak, nagy a választék.
2015. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!