Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Semmelweisbe (Miskolc) apukát...

Semmelweisbe (Miskolc) apukát beengedik már a szülésre, ha nem oltatta be magát h1n1 ellen? Tudom, hogy pár hónapja még nem engedték, azóta változott?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

A teljes egészségügyi személyzet kötelezően le van ott oltva, járványveszély esetén azonban még az oltott apukákat sem engedik be a szülésre, sajnos.


Mi is ettől tartunk. A férjem beoltatta magát még novemberben, papírja is van róla, de csak remélhetem, hogy nem tör ki a járvány 2 hónapon belül újra, és beengedik velem szülni. Hardonyi nagyon szigorú e tekintetben.

2010. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál. Az én párom nem oltatta (még) be magát, de lehet, már nem is lenne érdemes neki. Szerintem hamarabb jön a baba, mint ahogy hatna a vakcina. Ráadásul pont Hardonyinál szülök.

Nem tudom, most mit csináljunk...

Ja, különben azt mondták ma a hírekben, hogy nem lesz járvány most tavasszal.

2010. márc. 11. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hallottam, ebben bízom.
2010. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott szültem február 22-én, s meg se kérdezték a férjemet, hogy be van-e oltva, beengedték. Korábban érdeklődtem az orvosomnál ezügyben, s azt mondta, hogy nincs járvány, tehát természetesen bemehet a szülésre.
2010. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek sajnos konkrétan nem tudok segíteni, csak leírom érdekességképpen, hogy itt Salgótarjánban tavaly év vége óta egyetlen apuka sem mehet be a szülésre, aki nincs beoltva. Pedig nincs is járvány :(((

De örömmel olvastam itt, hogy elvileg tavasszal nem lesz újra járvány. Mi júniusban szülünk, a Párom nincs beoltva, és én sem, és nem is tervezzük. Viszont apás szülést szeretnénk...

2010. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!