Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Shittu Gafar? Miskolc...

Dr. Shittu Gafar? Miskolc Semmelweis? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia én egyszer voltam nála de akkor még a vasgyárba volt nagyon aranyos volt mindent érthetöen elmondott nekem kifejezetten szimpi volt.azota is emlegetem :)
2011. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ez egy olyan dolog, hogy kinek ki a szimpatikus. Az én szülészem Szemán doki volt, teljesen meg voltam vele elégedve, utána tudtam meg, hogy azért volt akit szépen félrekezelt. Hajas dokiról szinte mindenkitől rosszat hallottam, mert, hogy műhiba per és egyebek, nagyon féltem tőle. Ő volt az ügyeletes a szülésemnél és megvizsgált ő is. Később a babám is ő vizsgálta, mert, hogy gyermekgyógyász is. Nagyon rendes és alapos ő is.

Gafarról is hallottam ezt meg azt, az alsózsolcai kismamák nagyon szeretik, nagyon meg vannak vele elégedve.

2011. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam még róla jókat :-(

Viszont az én dokim Hajas, nála szültem és évek óta maximálisan elégedett vagyok vele, szóval tényleg ízlések és pofonok.

2011. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
sajnos jót nem tudok róla mondani, szörnyen lekezelő 29 hetes terhesen mentem oda hajnali kettökor vérzésel és a kezembe dobda a papirjaimat hogy nem oda tartozok takarodjak haza. hűt enyit róla.
2012. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En is veletlenul kerultem hozza 2x is. Velem nem volt rendes, sot meg durva is volt.


Anyam szerint -aki szinten veletlenul kerult hozza, mert mas rendelesere regisztralt, de nem jott el- nem volt baratsagos, viszont alapos volt.


Az ismeroseim szerint a szokekkel kedvesebb.. (a neje is az :) )

2013. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diuska9 válasza:
Én nem tudok rá rosszat írni.Úgy volt,hogy Szemánnál szülök,de mivel az nap Mezőkövesden rendelt,így az ügyeletes Dr-hoz kerültem,aki akkor Gaffar volt.39hétre jött a lányom,farfekvéses volt és az nst-n rossz szívhangja volt.Hamar a műtőbe kerültem császárral,bent volt a férjem is,nagyon rendes volt,és még a vágásom se csúnya.Már csak akkor adtunk neki pénzt,amikor hazajöhettünk.A kórterembe mindig viccelődött mind a négyünkkel.Nem volt nagyképű,igaz már 3 éve...:)
2014. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bébike23 ***** válasza:
100%
Én évek óta hozzá járok. Soha semmi bajom nem volt vele. Konkrétan jókedvűen megyek hozzá,bármi is legyen. Én végig nevetem vele a vizsgálat idejét. Alapos, kedves,jófej és nem "hagyja",hogy feszült"nődokinál vagyok" légkör legyen. Nekem mindenben a segítségemre van,bármikor,bármivel hívhatom. Ez akkor is így volt mikor csak szakrendelőbe jártam hozzá és most,hogy magánba járok is így van. Talán annyi,hogy magánban közvetlenebb.
2014. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!