Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az AFP eredményét megkapjuk,...

Az AFP eredményét megkapjuk, úgyértem papír formájában? Mert telefonon megérdeklődtem, tudom is, csak hogy ide is adják?

Figyelt kérdés
Elsősorban Miskolc érdekelne(de máshonnan is szivesen várok választ) hogy hogy van itt,be kell mennem érte a terhesgondozásra?Vagy hova küldik?Mert érdeklődni ott érdeklődtem telefonon.Csak azért érdekelne,mert a 18hetes UH-ra vinnem kéne,akkor csak van róla papír nem?Hol adják ide?(Semmelweis kórház) (17+5h)
2010. márc. 11. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan pesti vagyok, de itt ideadják. Mindenhol oda kell adják a leletedet írásos formában is, ha kéred.

Ha nem akarják odaadni, kérd el, de szerintem automatikusan kapod:)

ҝ

2010. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen oda kell hogy adják.
2010. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. márc. 11. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én miskolci vagyok!A Semmelweisbe járok!Nekem nem adták ide csak a kiskönyvembe van beírva a MOM eredmény!:-)24 hetes kismama
2010. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hm..köszönöm,hát én is beírtam,mert azt mondta az asszisztens írjam be ha megtudom,de úgyhallottam hogy a 18hetes UH-ra vinni is kell róla a papírt..úgyhogy most már nemértem..de akkor ott lesz a kiskönyvembe:)
2010. márc. 11. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
18:58 vagyok!Nekem nem kellet a lelet is az uh-hoz!Csak a kiskönyvemet kérték el at uh-nál!:-)
2010. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó,remélem elég lesz:)
2010. márc. 11. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Salgótarjánban úgy történik, hogy a vérvétel eredményeket mindig a védőnő kapja meg, és a következő találkozáson adja oda. Az AFP az egyetlen kivétel, mert azt nekünk a 18 hetes kötelező genetikai Uh-n ( ami a kórházban van ) adják oda a kismamának. Tehát az orvos adja oda, mielőtt elkezdi az Uh-t.

Nálam így volt, egyik szemem sírt, mert közölték és láttam írásban is, hogy 0,47 MoM lett, ami nagyon alacsony....a másik szemem nevetett, mert láttam az Uh-n a babát. Végül Pestre küldtek genetikára, ahol kiderült, hogy a baba teljesen egészséges.

2010. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!