S. O. S Vetélés?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek...augusztus 7 körül kellett volna megjonnie..Azota kijött rajtam a terhesség összes tünete..hasgorcs,mell, fej, derek fájdalom, sűrű pisilés, fáradtság stb..csinaltam 2 tesztet. De azok negativak, pedig én ugy érzem terhes vagyok..DE ma reggel vereztem..egyre erősebben es onkabb piros, mint vörös..Mi lehet? Vetélés? Vagy csak megjott?

2015. szept. 1. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt terhes, csak kesett.
2015. szept. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Kimaradt egy mensid, én már csak ezért is elmennék dokihoz. Ez nem késés...
2015. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a teazt negativ, nem hinnem, hogy terhes vag
2015. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Orvoshoz most akartam kérni időpontot, hogy kiderüljön, mivel sok olyat hallani, hogy nagativ teszt ellenere megis terhes..Az eddigi tüneteim mind arra utaltak...de ezek szerint megsem :( vagy van ra esély?
2015. szept. 1. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem voltál. De ha mégis, az egyre több vér azt jelenti, hogy vége. De ha egy hónap alatt nem lett pozitív a teszted, akkor szerintem nem voltál terhes.
2015. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tuneteket produkal a test, ha terhes szeretne valaki lenni. 2 teszt sem mutatta, igy valoszinu nem voltal az.

De sok sikert a kovetkezohoz! :)

2015. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen..Mar konzultáltam az orvosommal, holnap vinnem kell vizeletmintat, mert azt mondta, hogy nincs kizarva a terhesség :)
2015. szept. 1. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!