Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tesztelt mostanában valaki...

Sz.nikol kérdése:

Tesztelt mostanában valaki pozitívat?

Figyelt kérdés
Én 26.-án, a ciklusom 27. napján teszteltem pozitívat. Azóta még 2x megismételtem és erősebb lett a tesztcsík. Nagyon sűrűn járok pisilni, de nem is csoda, mivel folyamatosan szomjas vagyok, így napi 5l folyadékot is megiszok. Első terhességemnél is így volt. A napokban amikor lépek, vagy lehajolok a méhemben egy bizonyos ponton feszülő érzés, enyhe pillanatnyi fájdalom van. Lehetséges lenne, hogy ott van beágazódva a baba? 12.-én megyek az első uh-ra. Ki mikor megy az első vizsgálatra?

2015. szept. 2. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Én még nem teszteltem pozitívat. 22/f. :D
2015. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pénteken teszteltem pozitivat, ma vagyok 5hetes +1napos, sajnos csak 18.-ára kaptam időpontot az orvoshoz, de addigra legalább biztos lesz szivverés is, úgyhogy nem is bánom :). Nekem is feszül néha a hasam, délutánra általában nagyon felpuffadok és ugy érzem, hogy mindejárt szét fogok durranni, akkor pihenek és elmúlik.Mivel hátrahajló méhem van, ezért sűrűn fájdogál/görcsölget a hasam, erre előre figyelmeztetett az orvos. Te hány hetes vagy?
2015. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nina04 válasza:
Szia én tegnap teszteltem pozitívat. Nagyon boldog vagyok! :) Hogy csinálod??, hogy ennyi folyadékot tudsz inni nekem sajna erőltetnem kellett mindig is mert nagyon nem kívánom. Pedig mindent kipróbáltam! Dokihoz meg majd jövőhéten kérek időpontot nem akarok túl korán menni. Boldog babavárást! :)
2015. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huu ,de jó, hogy írtatok. :) Szóval én is nagyon puffadok. Kényelmetlen begombolni a nadrágom. Nekem van egy 14 hónapos kisfiam, akit naponta emelgetek és még plusz a házimunka. A nap végére érzem, hogy kimerülök, pedig korábban ez nem volt jellemző. A vízfogyasztásom pedig nem erőltetett, egyszerűen folyamatosan szomjasnak érzem magam és iszok. Kívánja a szervezetem. Én 12.-én megyek uh-ra, akkor leszek 6+1 hetes. Remélem, akkor már lesz szívhang. :)
2015. szept. 4. 12:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Nina04! Mindenképpen írd meg, hogy mi volt az uh-n. Addig is bármit tapasztaltok, kérdés van, beszéljük meg. :)
2015. szept. 4. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!