Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vagy cysta végett...

Terhesség vagy cysta végett nem jött meg?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy

eddig minden hóban meg jött volt hogy kéttszer is hó elején és hó végén 3tól-6ig és 26tól-30ig de most augusztusban ki maradt hó elején is és a végén is annyit észletem hogy 29én pecsételő vérzésem volt de az is csak aznap és rá 2napra barna folyásom volt 1x azóta semmi szerintetek mi okozza?? terhesség lehet vagy cysta?


2015. szept. 2. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet csináltál?Orvosnál jártál?Elsősorban ez a két dolog,ami megmondja pontosan,bizonyítható-e a terhesség vagy cisztád van!Felesleges találgatásokba bocsátkozni,szerintem.Ne vedd sértésnek,nem bántásnak szántam.
2015. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csináltam ma egyet de nem első vizeletből és az negativ lett lehet hogy korai volt??
2015. szept. 2. 15:05
 3/3 A kérdező kommentje:

igen volt ,vagy van cystám nem tudom hogy ott vanne még

jobb oldalon volt a petefészkemben 52x32mm-es a cysta is okozhat ilyet?

2015. szept. 2. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!