Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy háton fekve a...

Normális, hogy háton fekve a saját szívdobogásom ritmusára lüktet az egész pocakom?

Figyelt kérdés
Minden egyes dobbanással emelkedik is. 27 hetes kismama vagyok.

2015. szept. 2. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Egy kis biológia nem ártana...

Háton fekve a méhed nyomja a hasi artériát,ami mily meglepő módon a szív összehúzódása ütemében pulzál...

2015. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hàt, nekem nem terhesen is làtszott. :D
2015. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

27 hetesen már ne nagyon feküdj háton, vagy ha igen, 45 fokban legyen döntve a hátad, és polcold alá a térdeidet.


Nekem is lüktet, pedig csak a 15. hétben vagyok, mikor légzőgyakorlatozom, még jobban érzem, enyhén látni is szoktam, ahogy lüktet.

2015. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is megfigyeltem ezt, de nem tudtam az okát, ugyanis lusta voltam utánanézni. De mindig tanul az ember. De nem kellene ilyen fellengzõsen írni, hogy egy kis biológia nem ártana.... De azért nyomtam neked egy zöldet, mert ettõl független hasznos volt a válaszod.
2015. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem terhesen is normális mindenkinél, férfinál-nőnél egyaránt, semmi köze a terhességhez.
2015. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen normális. Az a hasi aorta.
2015. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!