Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen készültetek el...

Hány hetesen készültetek el mindennel és mikor pakoltátok be a kórházi pakkot?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

folyamatos volt a készülődés a 32.héttől

bepakolva utolsó napokban lett, de akkor a szárítón maradtak a benti hálingek, csak egy két hosszított felső volt így nálam és abban a köntösben(ruhaféle szültem, ami még anyáé volt, amit csak vészesetre tettem be mert oilyan jól néz ki, van derékvonala, tűzpiros, frottír, végigcipzáros olyan nőcis :))


de szóval pl babaopcsi is csak 3 hetes korában lett meg, mert amit vettünk addig kiderült, hogy nem jó, így rohanhattam újat venni

2015. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

36+4 hetes vagyok, a kórházi csomag félig be van pakolva de akad olyan is, amit még meg se vettem.. Mondjuk a héten le akarom tudni.

Vásárlás a babának kb 34 hetes koromra lett meg, de a nagyja már 30-32 körül megvolt. Mosást-vasalást kb 1 hete csináltam meg. Kiságyat a hétvégén rakja össze a férjem.

2015. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

37. héten pakoltam be mindent (addig dolgoztam).

A gyerekszoba folyamatosan készült (tapétázás, festés, szőnyegezés, álmennyezet...), amikor kórházban voltam, akkor kerültek vissza a bútorok.

2015. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!