Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházi csomag - pakoltatok...

Kórházi csomag - pakoltatok hajszárítót?

Figyelt kérdés
Olyan hajam van, mint pl. Somának, csak hátközépig ér. 3-4 naponta szoktam mosni. Ti csomagoltatok hajszárítót? Elég nagy gépem van, és tanácstalankodom, hogy érdemes-e, lehet-e egyáltalán normálisan ott hajat mosni, vagy majd inkább itthon? Ti hogyan csináltátok? Fogjam össze és kész?
2013. nov. 13. 22:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Én nem vittem,azt a pár napot kibírtam nélküle.Fogd össze és kész,otthon kényelmesebb lesz.
2013. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem viszek, ha nagyon szükség lesz rá, hoz be a férjem, aztán vissza is viszi.
2013. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én vittem, mert szülés után az első zuhanyzásnál nagyon jól esik hajat is mosni, hiszen nagyon megizzadt az ember lánya. Nekem rövid hajam van, muszáj beszárítani, ha hosszú lenne, nem kellene hajszárító.
2013. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nem vittem, de nekem erőm sem lett volna ott hajat mosni. Ha mégis lett volna, páromat megkértem volna, hogy hozza be utánam.
2013. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vittem (hosszú hajam van, semmi kedvem nem lett volna órákig szárítgatni), de a szomszéd szobába vittek, ráadásul mindig hajnalban szárította az illető a haját, hát, nem mondom hova kívántuk...
2013. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én sem vittem. Hajat lehet mosni, főleg ha valaki tovább marad bent a kelleténél, de szerintem meg lehet törölni úgy, hogy ne csöpögjön, és hamar meg is szárad magától. A másik meg nem vagyink egyformák, és lehet a veled egy szobában fekvő nőnek nem fog tetszeni. De persze vihetsz magaddal, max. kérsz kölcsön addig egy kisebbet, és majd látod szülés után hogy szükséged lesz-e rá. :)
2013. nov. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj...:) legutolso gondolatom sem volt a hajszarito:D osszefogtam es viszlat:-)))


6 hetes kislany anyukaja:-)

2013. nov. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Gyönyörűséges ***** válasza:
47%
en nyaron szultem, olyan csapzott volt a hajam, hogy brrr...gusztustalan, 5 napig voltunk bent, 2szer mostam meg es vittem magammal hajszaritot. A szobahoz volt kulon furdo+wc nem zavarta volna a szobatarsam ha lett volna :) Nem kell a kerdezot egybol lehurrogni, nem minden szules emeszti fel a noket :) nem kell csak azert csapzottan kinezni, mert " jaj most szultem 12 oraja". Ha szeretnel, vigyel magaddal. Az nem biztos h a teli honapokban megszarad a szobaban csak ugy, nem hianyzik h megfazz.
2013. nov. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert friss volt a hajam, amikor bementunk. Viszont hajvasalot es sminkcuccokat raktam el. Hat egyikre se volt szukseg, de egy nevetesre jo volt, amikor anyu meglatta. Nehez szulesem volt, rengeteg vert is vesztettem, napokig szedultem, ha felalltam, kiegyenesedni nem is tudtam. Orultem, h betetet tudok egyedul cserelni, meg fogatmosni, anelkul, h elajulnek...
2013. nov. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekünk egy hétig kellett bent lenni, úgy,hogy én 4. nap szóltam a férjemnek,hogy hozza be. Jól esett megmosni!
2013. nov. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!