Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben vesznek kenetet a 36....

Győrben vesznek kenetet a 36. hét környékén?

Figyelt kérdés
Ha jól olvastam tavaly óta nem kötelező streptococcus B-re szűrni a kismamákat. Győrben szűrik?
2015. szept. 3. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

3-szor szültem, kétszer magándokim volt,(2 kül. doki), de egyszer sem v

ettek.Persze győri vagyok.

2015. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kik voltak a dokijaid? Mikor szültél utoljára?
2015. szept. 3. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vettek. (1 hónapja szültem)
2015. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. szept. 10. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Februárban szültem, nem volt magan dokim nem vettek kenetet sem, mikor szültem a lányom fertőzés kapott igy miután hazajohettünk volna 5 napos antibiotikum kezelésre meg bent tartottak minket.

Sztem ha teheted kérj egy magandokitol egy kenetvetelt mert senkinek nem kivanom azt az érzést mikor megszuletik a baba és legyengul, és remenykedsz h ne legyen baja.

Ja és szülés közben se kaptam ez ellen antibiotikumot.

Jo egészséget nektek!!

2015. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy ez történt veletek! Ezek után tuti kérek minta vételt! Köszönöm szépen!
2015. szept. 23. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!