Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sziszatok! 33 hetes kismama...

Sziszatok! 33 hetes kismama vagyok és azt szeretnék érdeklődni, hogy szerintetk az baj-e, hogy csak a pupom környékén és a felett érzem a babóm mozgását? A púpomtól lefele nem igazán lehet érezni.

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
A púp a koldok lenne? Nem baj, a legtöbb baba 34 hetes korig befordul azaz fent vannak a lábai. Lent a kezei vannak, boxolni is tudnak de minden baba más.
2015. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Milyen púpod? A hátadon érzed a babát? :)))))
2015. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

púp- köldök. Felénk is használják, tájnyelvi szó.

Biztos hogy nem baj. Gondolom, úgy fordul, hogy csak fent érzed.

2015. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 33 hetes vagyok. Én legtöbbet az oldalamban érzem a matatást, meg a bordáim alatt, a hasam alját is szokta piszkálni, de azt ritkábban. Nálunk már be van fordulva a csöppség, lehet ezért is érzem másképp a mozgását, mint te.
2015. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!