Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten és környékén olcsó...

Budapesten és környékén olcsó bababoltot ahol mindent be tudok szerezni egy helyen?

Figyelt kérdés
de ha nem is bababolt, esetleg auchan-ban vásárolt már valaki babájának? vélemény?
2015. aug. 5. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Bippa, nem tudom melyik kerület. Sokan választják vidékről is.
2015. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy olcsó vagy egy helyen mindent, egyet válassz a kettő közül.
2015. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én elég sok mindent vettem az auchanban, tescoban, van ami bevált, van ami kevésbé...néhány dolgot a netről rendeltem...na ott tipikus olcsó húsnak híg a leve...csak nem tudod mert ugye nem látod a terméket mielőtt megveszed...a 13. kerületben, a lehel téren a templom mögött van egy jó baba bolt, közép árkategóriás.

Amúgy meg amit lehet használtan érdemes megvenni. Használtan, de márkásat...a babák nagyon gyorsan nőnek, egy-egy ruhát, játékot sokszor nem is használnak mielőtt tovább adják őket...nem egy olyan ruhát turkáltam, amin még a címke is rajta, sose hordták, teljesen új, márkás angol pamut baba ruhák, szebbnél szebbek. Nem is értem azt aki újonnan megveszi..

2015. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csepeli bababolt
2015. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mária bababolt, XIII. Visegrádi u.
2015. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a Máriát ajánlom, mi onnan szereztünk be mindent! Sokkal jobb árai vannak, mint bármelyik másik bababoltnak! :)
2015. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Babaruhából a turis éri meg tényleg a legjobban. Sokkal jobb minőségű, ízlésesebb, szebb anyagból készült ruhákat vettem ott, mint amit a Tescoban vagy bármelyik olcsó helyen lehetne kapni, és még így is azok árának töredékéért. Így 2-400 forintra jött ki a ruhácskák darabja, mindegyiket alaposan átnéztem, foltmentesek, nem bolyhosak. Sokukon még az eredeti címke is rajta van, gondolom, az eredeti tulajdonosnak nem volt alkalma használni, mert a gyerek kinőtte. :)
2015. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!