Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség melyik időszakában...

A terhesség melyik időszakában volt a legjobb az étvágyatok?

Figyelt kérdés
Mikor van a kivanossag?Mindenkinek van ilyen?
2015. szept. 3. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
3x voltam már kismama,mind a 3-nál közép idősen faltam,és voltam kívánós.Az elején csak hánytam, a végén meg már nem fért a kaja..és megint hányós lettem,mert nagyon nyomtak a gyerekek.
2015. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs mindenkinek, nekem végig rossz volt az étvágyam. Kívánós sem vagyok/voltam. Talán 24-28 hetes korom között esett néha jól akármilyen étel, ha valamit ki kellene emelni, akkor még valami étvágy féle volt is.

36 hkm

2015. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem az elején, úgy kábé fogantatás utáni 3. héttől egészen a 12. hétig - de szerintem ehhez két dolog is igencsak hozzájárult, az egyik, h a terhesség észlelésénél felhagytam a dohányzással (17 éve cigiztem) a másik, hogy folyton álmos voltam, de mivel dolgoznom kellett, nem tudtam eleget aludni - 24 órából szerintem 18-at minimum át tudtam volna szundikálni - és így evéssel próbáltam pótolni az energiát (de ez mindig így van, ha valaki kevesebbet alsz
2015. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kevesebbet alszik, mint amennyire szüksége lenne, az többet eszik)


én főttételeket kívántam...


később ilyenek voltak: narancslé - mert az olyan jól oltja a szomjat... és kívántam a földet is, de azt inkább nem ettem, hanem helyette mákot és cukrot daráltam, és azt ettem úgy magában (3 decit kábé naponta ebből... elég magas a vastartalma amúgy a máknak, lehet nem véletlen kívános az ember!!!)

2015. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindkétszer úgy a 18-24 hétig volt nagyon nagy az étvágyam. Utána már nem fért a gyomromba túl sok, és a savam is kínzott, így nem tudtam sokat enni.

Kívánósság a második terhességem elején volt, és fura módon a zöldséget, paradicsomot, sárgarépát kívántam :-D

2015. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Masodik trimeszterben, hiztam is tole 10 kilot 2 honap alatt, plusz a gravida etvagyat csinalt 😊
2015. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!