Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyit hiztatok terhesseg...

Ti mennyit hiztatok terhesseg alatt? Es utana mennyire gyorsan ment le?

Figyelt kérdés
4 honapos terhes vagyok, eddig 5 kgt hiztam, viszont elotte is 75 kg vagyok, es mar most 80. nem volt tulsulyom, de sokat kondiztam, kondi elott 65 kg korul voltam. most nagyon hatalmas vagyok, es nagyon idegesit.
2015. szept. 3. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22 kgt...10 mar a korhazba lement, utana még 8 a szoptatas mellett, pedig zabaltam. a maradek dietaval 8-10 honappal a szules utan...nem volt tul veszes leadni...
2015. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15 kilót,szülés után lement több mint fele,de a szoptatás alatt sajna vissza is jött.Azóta küzdök.Hol le hol fel.. :(
2015. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65-ről kezdtem, 61-ig fogytam 8 hetes koromra és most vagyok 71 kg, 36 hetes vagyok.
2015. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Bella169 ***** válasza:

67,5 kg-mal estem teherbe. (174 cm vagyok hozzá) 7,5 kg-mot híztam a terhesség alatt.

2 hete született a babám, 38 hét 6 napra 3860 grammal. Mikor hazajöttünk a kórházból akkor voltam 66 kg.

Sem a terhesség alatt sem most nem diétázom, eszem mindent amit megkívánok, kivétel persze a tiltott vagy nem javasolt dolgok (hüvelyesek, paradicsom, paprika, mogyoró ...stb).

2015. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20 kilót híztam és 15 kilóval voltam kevesebb a szülés másnapján. A baba 3,5 kg volt és rengeteg volt a magzatviz
2015. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne izgulj.17 hetesen 6 kilót hiztam,a vedonotol durva jottem el,de nem azert mert barmit szolt,hanem én törtem le nagyon amikor megtudtam mennyi jott fel.(elotte nem álltam mérlegre.Azota megnyugodtam,mindenki nyugtatott körülöttem,hogy aki sokat hizott is leadta,a baba a lenyeg.Utana le fog menni.En is min.tulsullyal kezdtem.Meg csak 24 hetes vagyok,8 kilonal tartok,de mar nem erdekel.Próbálok figyelni,de nem stresszelem magam.Ha 20 kilo lesz,akkor 20 kilo lesz a vege,nem vagyunk egyformák.Le fog menni,ez biztos.Csak lehet utana,es nem most.
2015. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12 kg-ot híztam, ebből 4,15 kg volt a baba. Először kb. 6 héttel a szülés után mértem magam, akkor már a kezdő súlyomnál jártam, majd a következő 4-5 hónapban további 8 kg lement. Szoptatás és sok séta, semmi különöset nem csináltam.
2015. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Durva helyett sirva-t akartam
2015. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

fogantatáskor 60 kiló voltam, első vizsgálatnál - úgy 6 hetes terhesen már 62-63 kiló, és azt hiszem úgy 74 kilóval mentem szülni. (már ekkor rossz volt a mérlegünk) szerintem szülés után 2 héttel, mikor már nem pisiltem napi 6 litert :) :) - akkor úgy 64 kiló lehettem. a hasam lapos volt egyébként már szülés utáni 5. nap... (ilyen típus vagyok, nem tettem érte semmit)

amúgy a szoptatás nagyon sokat számít a szülés utáni testsúly változásban...

ugyanis a 64 kilóból fél év után lett vagy 70 megint, mert a szoptatás miatt (igény szerint szoptattam, volt, hogy fel se keltem az ágyból a gyerek meg nem aludt, csak cicizett, cicizett) folyton éhes voltam, vagy aggódtam, nincs elég tej, és ettem... aztán pont úgy, ahogy jött, lementek a kilók (mert egy 8 hós gyerek naponta 500kcal-t kajál, és ha azt csak anyatejből fedezi, akkor bizony az az anyának mínusz 500 kcal) :)

szóval mire a gyerek 1. szülinapja volt, már ismét 60 kiló voltam, aztán megindult a gyerek, meg a fogzás miatt volt pár betegség, amit én is elkaptam, még 57-re is lementem :) most 60 vagyok, mint szülés előtt évekig, és nagyon csini vagyok, és nem diétázom, nem sportolok... most 2 éves 3 hós a gyerek (ja, még szopizik néha, én már dolgozom - ülőmunka...) :)


37 éves vagyok, 160 centi....

2015. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok eddig 5kg. Elozo terhessegemnel 16 kilot hiztam. Nem tudtam szoptatni de 2-3 honap alatt lement minden egyes deka. :) 52 kilorol kezdtem mind2 esetben.
2015. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!