Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyit hiztatok terhesseg...

Ti mennyit hiztatok terhesseg alatt? Es utana mennyire gyorsan ment le?

Figyelt kérdés
4 honapos terhes vagyok, eddig 5 kgt hiztam, viszont elotte is 75 kg vagyok, es mar most 80. nem volt tulsulyom, de sokat kondiztam, kondi elott 65 kg korul voltam. most nagyon hatalmas vagyok, es nagyon idegesit.
2015. szept. 3. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél 57-ről 67 kilóra (167 cm-hez). Sokat mozogtam, de ettem is, az utolsó trimeszterben volt, hogy éjjel felkeltem csokit nassolni :-S.

A szülés utáni 3. hétre visszanyertem az 57 kilómat, majd a szoptatás alatt lefogytam 53 kilóra. Mire a lányom 2 éves lett, ismét 57 lettem, ezzel a súllyal indítottam a második terhességemet is.

A 29. hetet töltöm hétfőn, és most 6 kiló pluszom van. Teljesen ugyanúgy hízom, mint az első terhességemnél. De most nincs időm annyit sportolni, viszont nem kelek fel éjjel nassolni, mert örülök, hogy alhatok :-)

2015. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok és csak 6 kg jött fel rám :)

én 80 al indítottam és most vagyok 86,5-87 :)

2015. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél 12kg-t,ami rötön le is ment, kb lapos hassal mentem haza. 18+4 hetes vagyok és eddig 2 kg-t híztam, bár abszolút nincs étvágyam, és az elején volt 2 hét,mikor napi 3x hánytam,ott biztos le is ment rólam pár kg.
2015. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
24 hetes kismama vagyok és 3 kg-ot hiztam! Tudatosan táplálkozok és mellette aktívan sportolok!
2015. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!