Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha éhezek az mennyire káros a...

Ha éhezek az mennyire káros a babára nézve?

Figyelt kérdés

8 hós terhes vagyok, sajnos ebben a hónapban nagyon rosszul kaptunk fizut.

Most az egyszer fordul elő, hogy jóval kevesebb pénzből kell étkeznünk, mint amennyit eddig megszoktunk. Ez mennyire lesz káros a picimre nézve?


2015. szept. 4. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
NE a kaján spóroljatok! Add el a gépet, amin írsz és egyél rendesen! Legyen meg a fontossági sorrend, az ég szerelmére!
2015. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

a baba "parazita", ha tényszerűen nézzük, amire szüksége van előbb elvonja a te szervezetedből. ha már nincs mit elvonnia, akkor az okozhat gondot.

mennyi a kajapénzetek, hány főre kell beosztani, mi van otthon/kamrában/fagyasztóba/kertben stb. írd le, adunk sok ötletet a spóroláshoz. a főzőcskés témába is tedd fel, nekem sok ötletet adtak a spóroláshoz anno ott.

2015. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

A "kevesebb pénzből" nem feltétlenül jelent éhezést. Az, hogy nem eszel mindennap csirkemellett cézársalátával, dobostortát tonhalsalátával és ananászfelfújttal, nem fog gondot okozni a társbérlődnek, ha így lenne, rég kihalt volna az emberiség. Mit gondolsz, nagyanyám milyen koszton szülte apámat 45'-ben? Gyakorlatilag kukoricakásán. AZ, hogyha nem mennyiségi, hanem minőségi gond van, amíg van kenyér az asztalon, és megfelelő mennyiségű vitamin, addig nagy baja a cseppségnek nem lesz. HA viszont ténylegesen ÉHEZEL, akkor el is vetélhetsz, de legkevesebb az, hogy pár fogat el fogsz veszíteni, és a szülés is kockázatos lesz.

Eléggé nyugtalanítóan hangzik, hogy annyi tartalékotok sincsen, hogy egy hónapot áthidaljon, ez nincs jól. A gyerekkel sok költség van. Nem csak eszik. A gyereket megcsinálni egyszerű, de felelősség is jár hozzá.

2015. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

ha nincs mit elvonni a szerezettől, nem fogja, kedes 2. válaszadó...



amúgy annyira káros, hogy csak megsúgom, amit eszel, iszol, abból azonnal kap a baba..

és ha te éhes vagy, ő is az.

2015. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Miért vállaltatok gyereket?
2015. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
....de tényleg...igy élni...nulla tartalék..nincs mit enni....hát na...
2015. szept. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Remélem a későbbiekben nem lesznek ilyen gondok mert akkor már tényleg éhezni fog a pici. Attól hogy te nem eszel rendesen a baba kap muníciót! A szervezeted elkezdi lebontani először a zsírraktárodat majd az izmokat hogy a baba elegendő tápanyaghoz jusson!

3 hetet voltam tüdő és mellhártya gyulladással gyengüléses bordatöréssel kórházba. Nyomták a gyógyszert nonstop hánytam enni nem tudtam kiszáradás ellen kaptam imfuziót. A napi bevitt kalória mennyiségem 500 körül mozgott. Izmos voltam 164 centimhez 56 kiló. Mire kijöttem 45 voltam, 11 hetes terhesen. A baba a 12 hetes teljes kontrollon nagyobb volt mint amekkorának lennie kellett volna. Tökénletesen szép és egészséges!

Mint előttem írták, a baba parazita...a szervezeted inkább őt védi mint téged egészen addig amíg az életed nem forog kockán. Csak akkor löki ki!

2015. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%

Na persze, parazita. És esetleg elmeséled, hogy ha a kismama vércukra leesik, mit is vesz el a gyerek? Hallottál már erről? Esetleg a mennyiségi éhezésről és a minőségi éhezésről? Vitaminhiányról és társairól?

Igen, lehet baja a gyereknek. Komolyan kell venni az evést és az ivást is. Ez a legalapabb dolog a világon!

2015. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Milyen vércukorról beszélsz amikor napokig egy falatot nem ettem infuziot kaptam (nem cukrosat) és gyakorlatilag semmi tápanyagot nem vittem be?! A baba nem csak a tápcsatornából kiválasztott kaját tudja feldolgozni! Mielőtt butaságokat írogatsz egy kis anatómia vagy legalább utána járás nem árt.

Ha a te elméleted igaz az én babám már halott...az helyzet az hogy a lebontott zsírt és izmot a baba köszöni szuperül tudja hasznosítani ugyan úgy mint a bevitt ételt. Rengeteg túlsúlyos vagy cukros kismama aki diétát kell tartson pl veszít a saját súlyából... Ugyan ők nem éheznek de egy 150g-os szenhidrát diétába nem fér bele hogy a vér cukortartalma nonstop lenne és ennek ellenére ez nemhogy káros a babának hanem sok esetben jobb mintha a cukros kismama bökné magát. Akkor ezt mondd el nekem hogy is van!

2015. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha jobban leírod,tudunk segíteni. mennyi pénz van,hány főre,mennyi ideig? a kamrában,fagyóban,hűtőben pontosan mi van? semmi félre tett pénz nincs,pl. szülésdíjra nme gyüjtöttetek? a kaja fontosabb,ha nincs más,nyúljatok ahhoz
2015. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!