Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha inzulin rezisztenciám van,...

Ha inzulin rezisztenciám van, az káros a babára?

Figyelt kérdés

A vércukrom nem magas, a cukorterhelésem is jó lett. Nem kell szednem gyógyszert, de nehezen estem teherbe, erős szőrnövekedéssel jártam endokrinológushoz, az inzulinom emelkedett volt, de nem kaptam rá gyógyszert és ráadásul terhes is lettem spontán. Kell aggódnom a baba miatt?

Az orvos annyit mondott, találkozunk, ha megszületett. A nőgyógyász pedig a terhesgondozós protokolt csinálja, azok mindenben jó értékek.



2014. nov. 5. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy terhességi diabéteszed lesz. Monitorozni kell az értékeket és érdemes lenne dietetikussal összeállítani Ch diétát. Nem cukorbeteg terheseknek sem árt, sőt, a terhesség alatti hízást gyönyörűen kordában tartja.
2014. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem is diétázol, akkor igen. Mivel a hajlam örökletes, az alapokat pedig tőled kapja. Feltétlenül foglalkozni kell vele. Ha kell, keress hozzá szakembert, aki segít!


www.mensmentis.hu

2014. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
koraszülés kockázata nagyobb
2014. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!