Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy már őt érzem?

Lehetséges hogy már őt érzem?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, meg olvasom hogy első babásoknál olyan 19-20hét körül érezhető a csöppség mozgása. Holnap töltjük a 16-dik hetet és eddig kétszer úgy éreztem már mintha mocorogna lent egészen a bugyi vonalában. Nem vagyok egy vékony testalkat, de nem hinném hogy ezek bélmozgások lettek volna.
2015. szept. 7. 06:47
 1/3 anonim válasza:
Szia. Én is a 16 héten éreztem és első terhesség volt. Úgyhogy lehet hogy őt érezted.
2015. szept. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

16 hetes vagyok, múlt héten éreztem először olyat, ami eddig semmi másra nem hasonlított, és azóta is többször éreztem.

https://www.youtube.com/watch?v=QhPsJGT5H2Q 0:42 ill 1.:11-nél látni, ahogy mozog a babája, nálam még nem ilyen a mozgás, csak inkább mintha egy kis labda belülről visszapattanna a hasfalamról. Nálam is első baba.

2015. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hogy látszódik már a videón, az igen o.O

Most reggel szó szerint kipattantam az ágyból, mert olyan volt mintha lent megfejelt volna vagy nem tudom :D Lehet csak megfordult, de még elmondani se tudom.

Köszi a válaszokat és további jó babavárást meg sok mocorgást nektek :)

2015. szept. 7. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!