Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok es az utobbi...

29 hetes vagyok es az utobbi 1-2 hetben faradekonyabb vagyok sokkal, az utobbi par napban meg napkozben is kell aludnom. Pedig ez meg az elejen se volt. Ez igy marad a vegeig vagy leszek meg azert ennel fittebb is megint?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak pár hétig tartott, aztán visszatért az energiám. De a vasad rendben van?
2015. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legutobbi labor szerint jo
2015. szept. 9. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor jó.

Tényleg itt is több kérdést láttam már ezzel kapcsolatban, egyáltalán nem egyedi eset és mindenhol olyan válaszok jöttek nagyrészt, hogy 30 hetes kor körül elmúlt egy jó időre a fáradékonyság. Persze nyilván egyénfüggő, megjósolni nem lehet, van aki a terhesség alatt végig sokkal fáradékonyabb és nem papírforma, hogy ilyenkor vagy bármikor is elmúlik. Egyébként én 27 hetes voltam, pár hétig tartott, majd 34 hetesen megint előjött pár hétre, de még akkor is elmúlt a fáradékonyság, pedig erre nem számítottam már.

2015. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2015. szept. 9. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!