Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes terhes vagyok es...

28hetes terhes vagyok es masnak is a pocaklakoja napkozben alszik vagyis nem mocorog es nyugalmi allapotban meg mocorog?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Napközben a mozgásod elringatja, amikor lepihensz, ő feléled :)

2013. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még dolgozol, vagy elfoglalt vagy napközben, akkor azért van nyugis állapotban. este viszont tudja, hogy van rá időd. simogatni, gondolni rá, esetleg beszélni és énekelni hozzá. ebből írtam a szakdolgozatomat.
2013. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is ilyen volt a pocaklakóm, amikor futottam, sétáltam, takarítottam, bevásároltam, lépcsőztem szóval mozogtam akkor teljesen békében szunyókált, amikor pedig leülnék, fekve olvasnék egy picit akkor pedig ficánkol. Viszont éjszaka nyugiban van függetlenül attól, hogy akkor is fekszek. De reggel ahogy felébredek akkor azonnal bejelentkezik, hogy ő is felébredt. Fúrógép, varrógép, botmixer, szirénázó autó kifejezetten megnyugtatja.
2013. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat lanyok
2013. nov. 10. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:

En 31 hetes vagyok, de mar reg ota igy van, kb a 26. hettol. Pontosan ezt csinalja a babam mint a harmas valaszolonak :D

Boldog babavarast!!!

2013. nov. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!