Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciklus 50. napján túl derült...

Ciklus 50. napján túl derült már ki valakinek terhesség? Clostyt szedtem, lehet, hogy nem segített?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a ciklusod 50 napig tart akkor olyan másfél havonta van menszeszed?vagy már 50 napja nem jött meg ?ha az utolsó akkor csinálj gyorsan tesztet mert kb.7 hetes vagy remélem igazam van .
2010. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hello! én PCOS-s vagyok! 2009ben 3x mesntruáltam...február, április, julius...tehát össze vissza ciklus...novemberben kiderült h 13hetes terhes vagyok...(mivel nálam az a normál ha hónapokig nem jön meg, nem gondoltam egyáltalán h baba van a dologban és semmi tünetem nem volt)a dokik is azt mondták h spontán nem sok esély van h összejöjjön, és mikor kiderült azt is mondták h kisebb csoda h ilyen ciklus mellett igy összejött:) csodák márpedig vannak:)
2010. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jan.20. volt az utolsó vérzésem első napja.Norcolut hozta meg és clostyt szedtem. Azóta semmi.Másfél hete voltam a dokinál, a méhem puha.Jövő szerdán megyek megint dokihoz.Nem tudom, hogy volt-e peteérésem.Kezdem feladni
2010. márc. 13. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok ne add fel a puha méh az jó nekem 35-37napos ciklusaim voltak mikor szedtem a clostit akkor szépen beállt 28naposra de akkor nekünk nem lett semmi eredmény és amikor nem is gondoltuk volna ráadásul a 28napos ciklus előtt 2 nappal eshetem teherbe szóval sikerülni fog az nektek is csak nem kell nagyon stresszel-ni emiatt mondom mi most nem is gondoltuk aztán mégis és már 14 hetesek vagyunk nagyon szorítok
2010. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi, drága vagy!

megírom, hogy mi lett. Majd jövő szerdán.

2010. márc. 14. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!