Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most 9 hetes terhes vagyok és...

Most 9 hetes terhes vagyok és a 6 héten elkezdtem pecsételni barnás, volt elmentem dokihoz aki duphastont és magne b6 irt ki a 12 hétig kell szednem a duphastont?

Figyelt kérdés
de nem értem hogy 6 héttől szedem és még miért fordul elő a pecsételés van ugy hogy egynap nincs aztán a másiknap ismét lesz egy kicsi mitől lehet ez? Mult héten 8 hetesen vtam uh-ra minden ok volt a babával vot szivdobogás is mitol van lehet ez a pecsételés?
2015. máj. 15. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a terhesség legelejétől szedtem, a férjem kiírta még a pozitív teszt napján (PCOS-em van, az elsővel is azonnal elkezdtem szedni). Ennek ellenére elkezdtem vérezni 6+5 hetesen és teljesen csak 12 hetesen múlt el, addig éppen úgy volt, mint neked - hol vérzett, hol napokig nem. Nálam egy darabig hematóma sem ábrázolódott, a 9. héten látszott egy minimális, de semmi egyéb, és 5 nappal későbbre az is szervült, de az enyhe pecsételés maradt.


Érdekes ez, mert az első lányunkkal meg bazinagy hematóma volt, és egy cseppet sem véreztem, az egész beszervült - bár az nem a méhszáj fölött volt.


Most egyébként már a 26. hétben vagyunk, a 14. héten építettem le az utrot (ez ugyanaz, mint a duphaston). 3x2-őt szedtem.

2015. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem is volt pecsételés az elsővel de szedem a duphastont és el is mult most meg nem akar félek hogy később sem fog és hogy valami baj lesz.ám nekem vérzés nem volt csak ilyen barnás sárgás rózsaszines.
2015. máj. 15. 09:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, csak barnás-rózsaszínes, de hát nyilván az is vér. :)
2015. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia. Nekem is ilyen van, a 7.héttől kezdődött, aztán elkezdtem nagyon vérezni. Bementünk az ügyeletre, megnézték a babát és minden rendbe volt vele. Állítólag ahogy elkezd jobban kapaszkodni a méhlepény abból volt valami leválás és amiatt véreztem. Utána még 3szor véreztem de a barnázás megvan majdnem minden nap. Már nem aggódok mert tudom hogy ő jól van. Én is kaptam Utrogestant napi 3at kell szednem a 12. Hétig. Ma töltöm a 11.hetet. úgyhogy nyugi, ha a baba rendbe volt akkor nincs vele semmi gond.
2015. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Picsusz ***** válasza:
Én is a 6.héten kezdtem vérezni,vagyis ilyen rózsaszínes folyás volt,nem rendes vér,és nem sok.Irány be a kórházba.Akkor még csak petezsák volt látható.Utána pár nap múlva ismét volt,1 hétre rá nőtt a petezsák,és a szikhólyag is volt látható.Utána 2 hét alatt 2x.volt megint,az orvosnál már láttuk a babót,és a szívhang is látható volt.Utána egyszercsak elmúlt.Most 10 hetes vagyok,és vagy 3 hete semmi.Az elejétől kezdve utrot használok.Nem tudják mitől lehetett.Én is nagyon megijedtem,de nekem azt mondták míg nem rendes vér,és nincs görcs,addig nincs baj.Úgyhogy nyugodj meg,ha uh-on nincs baj a babával,akkor minden rendben van.
2015. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom ez sokat segitett hogy megnyugodjak minden jot kivánok nektek :)))
2015. máj. 15. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!