Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vteles volt vagy van terhesseg...

Vteles volt vagy van terhesseg szerintetek? Mitol lehetett?

Figyelt kérdés

2 honappal ezelott amikor szokatlan vizes folyasom volt, mar akkor gondoltam most osszejott a baba. 8 hetes terhessegig nem volt verzesem, most a 8. het utan pmar 4 eros 2 csikos pozitiv tesztet csinalt orvosom. Tegnap volt a 4. teszt pozitiv. De mult het penteken szombaton es vasarnap, volt picike verzesem, kevesebb mint a mensi szokott lenni. Ez napra pontosan akkor volt, ha nem lennek terhes, akkor ez lenne azota a 2. mensim.

Orvosom azt mondta ma, ne idegeskedjek, ne aggodjak. Es holnapra kuldott ultrahangra. Nagyon aggodom, felek a verzes miatt baj van.



2015. szept. 10. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem mind a 3 gyereknél volt vérzésem mensi időben

kb 2-3 alkalommal - de mindig kevesebb volt mint ami szokott lenni és most van 3 gyerekem szal nem aggódnék

2015. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy baj van, viszont ha terhesség alatt véreznék, én nem várnék egy percet sem, mennék a legközelebbi ügyeletes kórházba, hogy nézzenek meg. Szerintem ilyenkor minden perc, óra számithat, hogyha mégis baj van. Holnapig még nagyon sok viz lefolyik a Dunán, én tuti megőrülnék az idegességtől addig.

Fura, hogy az orvosod is várt ezzel holnapig, de hát ő az orvos nyilván, nem mi itt a fórumon. :)

2015. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!